МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Мініатюрні завушні слухові апарати T Moxi Now

Найменші в світі завушний слуховий апарад серед моделей з виносним ресивером у вусі (RIC)
  • Натуральна передача звуку
  • СУПЕРМІНІАТЮРНИЙ
  • Тип батарейки №10

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Не пропустіть жодної розмови
Функції бінауральної обробки SoundCore: SoundNаv, Sound Conductor, SpatialAwarness i SpeachPro, дозволять Вам відчувати фантастичне розуміння мовлення та чудове просторове сприйняття. Незалежно від того, чи розмовляєте Ви із друзями в багатолюдному ресторані, чи спілкуєтеся наодинці з коханою людиною, чи зустрічаєтеся з родичами, завдяки Т Moxi All ви будете чути якнайкраще. Більш того, ми можемо індивідуально налаштувати апарат, аби він ідеально відповідав вашому унікальному способу життя.
Зв'язок та потокова передача
Слухові апарати Т Moxi All підключаються безпосередньо до всіх смартфонів через Bluetooth-з'єднання. Це означає, що ви можете чути телефонні дзвінки та музику прямо через слухові апарати без будь-яких додаткових аксесуарів.
Перезаряджається
Слухові апарати Т Moxi All можна використовувати з змінною батарейкою типу №13, а можна "перевдягнути" під літій-іонний акумулятор і заряджати їх повністю менш ніж за 7 годин під час сну та вдень мати у середньому 16 годин використання, включаючи 2 години телефонних дзвінків та 5 годин перегляду телевізора.
Програма Remote Plus
Ця програма дає користувачеві слухових апаратів доступ змінювати програми, гучність та баланс передачі звуку прямо зі смартфона (iPhone та Android).

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Додаткові комплектуючі