МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Консультативний висновок за формою 028/о від отоларинголога й сурдолога з обстеженням на сучасному обладнанні та детальними рекомендаціями.

ДОВІДКА
за формою 028/о

Консультативний висновок від отоларинголога чи сурдолога за формою №028/о

Багато лікарень не мають необхідного обладнання для виконання певних обстежень та проведення спеціалізованої діагностики. У подібних випадках пацієнт перенаправляється в більш спеціалізовані медичні центри, в яких є все необхідне обладнання.
Звернувшись до нас, ви гарантовано отримуєте високоякісне обстеження і консультативний висновок фахівця форма №028/о в найкоротші терміни. Доступність цін і лояльне ставлення до кожного пацієнта вас приємно здивує.

Як це відбувається?

1
Запис
Запишіться до нашого центру на зручний вам день і час.
Записатись можна онлайн, заповнивши форму нижче, або за моб.тел./viber: 098 404 7227
2
Обстеження вух
Досвідчений отоларинголог чи сурдолог проведе збір анамнезу, огляд ЛОР-органів. За необхідності ЛОР-лікар також проводить промивання сірчаних корків (оплачується окремо).
3
Перевірка слуху
Сурдолог проведе перевірку стану слухової функції.
При виявлені відхилень запропонує пройти аудіометричне обстеження, тимпанометрію / імпедансометрію (оплачується окремо).
4
Довідка
Сурдолог видає результати обстеження та консультативний висновок від за формою №028/о про результати обстеження.

Ціни на обстеження для отримання довідки
та можливі додаткові послуги

 • Що таке довідка 028/о?
  Форма №028/о «Консультаційний висновок спеціаліста» – це форма первинної облікової документації, яка заповнюється лікарями-консультантами закладів охорони здоров'я, ліцензовані медичні центри, куди направляється на консультацію (обстеження) пацієнт.
 • Хто такий отоларинголог? А хто такий сурдолог?
  Отоларинголог – це лікар, який лікує захворювання горла, носа і вух.
  Сурдолог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням патологій слуху. Він виявляє і визначає характер та ступінь втрати слуху. При виявленні проблем зі слухом сурдолог визначає відповідні заходи та ефективні методи реабілітації слуху. Саме до сурдолога потрібно звернутися, коли потрібна довідка від лікаря до навчального закладу.
 • Чому слід обрати саме наш центр для отримання довідки?
  Знайти людину, яка б відчувала задоволення від відвідування лікарень і поліклінік вкрай складно, а якщо ще й потрібно стояти в черзі кілька годин, а потім виявиться, що потрібного фахівця немає на місці, то зовсім опустяться руки. Тому для уникнення черги в поліклініках та лікарнях, для запобігання частих випадків відсутності необхідних бланків, фахівців, медичного обладнання в державних медичних установах, слід шукають альтернативу.
  Медичний центр "Фабрика слуху" є спеціалізованим медичним центром, який має ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, має все необхідне сучасне обладнання, і в якому працюють висококваліфіковані лікарі та спеціалісти. Медичний центр "Фабрика слуху" надає послуги з видачі необхідних довідок, консультацій лікарів та рекомендації після профілактичних медичних оглядів. Наші кваліфіковані спеціалісти забезпечують правильне та точне оформлення документів з урахуванням усіх вимог.
 • Коли потрібен консультативний висновок спеціаліста (форма 028/о)?
  Консультативний висновок отоларинголога чи сурдолога (форма 028/о) необхідний:
  • при стаціонарному лікуванні;
  • під час проходження медкомісії;
  • при прийняті на роботу в деяких професіях.

Запишіться для отримання довідки
за формою №028/о!

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
(використовуються виключно в цілях зв'язку з Вами для пропозицій
послуг і товарів, і не буде передаватися третім особам).