МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Додаток Remote Plus
Отримуйте вчасні поради та рекомендації, налаштовуйте звук та обирайте, як отримувати допомогу зі слуховими апаратами. Усе необхідне — у вашому смартфоні.
Оновлений додаток Remote Plus
Залиште данні для зв'язку з Вами для подальшої консультації та запису на прийом до спеціалісту в разі необхідності.
ПОЧАТОК РОБОТИ
Для початку роботи, знайдіть дотаток Remote Plus від компанії Unitron в App Store або Google Play та запустіть його, дотримуючись інструкцій на екрані.
Усе дуже просто!
ВИ ОТРИМАЄТЕ
Персоналізоване налаштування та зручність в користуванні.
Тепер Ви можете персоналізувати слуховий апарат відповідно до власних потреб завдяки індивідуальному налаштуванню функцій. Додаток Remote Plus дає змогу покращувати чіткість звуку та комфорт прослуховування будь-де та будь-коли, а також вибирати й налаштовувати попередньо встановлені програми, створені для ваших життєвих ситуацій. Функція Еквалайзер дозволяє налаштувати низькі, середні й високі частоти відповідно до ваших потреб. Отримуйте налаштування слухового апарата безпосередньо на смартфон без необхідності відвідання офісу спеціаліста зі слухопротезування, і Вам навіть не доведеться виходити для цього з дому.
ВПЕВНЕНІСТЬ І СПОКІЙ
Інформаційна підтримка з функцією Coach
в додатку на вашому смартфоні надає корисні відео-поради і інструкції щодо користування слуховими апаратами та аксесуарами до них, а також нагадування по щоденному догляду для початківців. Також можна скористатися оцінками і коментарями, щоб у реальному часі зв'язатися з спеціалістом зі слухопротезування та надати йому цінну інформацію для дистанційного налаштування ваших слухових апаратів.
ПРОСТА ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ
ПРОФЕСІЙНА ПІДТРИМКА ДОСТУПНА ВСЮДИ
Вам сподобаються зручність і свобода вибору, адже завдяки можливості дистанційного налаштування Ви можете самі обирати, як користуватися підтримкою. Спеціаліст зі слухопротезування зможете виконати професійне й точне налаштування слухових апаратів, де б ви не перебували — удома чи навіть в дорозі. Підналаштування легко виконуються за вашими коментарями і надсилаються через додаток Remote Plus.
Дистанційне підналаштування слухових апаратів
У складних умовах пандемії компанія Unitron розробила можливість дистанційного підналаштування слухових апаратів. Тепер Вам можна не обов'язково їздити на прийом до лікаря кожного разу, коли необхідно підналаштувати слуховий апарат! Додаток Remote Plus дозволяє вашому спеціалісту зі слухопротезування віддалено налаштовувати ваші слухові апарати і пересилати ці дані через хмарне сховище в додаток на вашому смартфоні!