МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином, надалі "Продавець", і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».
1.2. Цей Договір визначає умови покупки товару, Покупцем через інтернет-магазин Продавця.
1.3. Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди", та має належну юридичну силу.
1.4. У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.
1.5. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:
"Інтернет-магазин" – сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.
"Продавець" – організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.
"Товар" – продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті.
"Покупець" – фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті.
"Одержувач" – фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.
"Акцепт" – повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
"Замовлення" – окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
3.1. Формування замовлення.
3.1.1. Замовлення приймаються через сайт в робочий час Продавця.
3.1.2. Вартість замовлення товару не включає доставку до Одержувача.
3.1.3. При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача,
3.2. Порядок оплати замовлення.
3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.
3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.
3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті є чинними на момент здійснення замовлення.
3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки він не оплачений.
3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору способу оплати «Оплата при отриманні».
3.2.6. Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.
3.3. Умови доставки замовлення.
3.3.1. При оформленні замовлення Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки.
3.3.2. Доставка замовлення виконується протягом 3 робочих днів за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, що вказаний покупцем в замовленні.

4. ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
4.1. Замовлення вважається виконаним у момент його отримання Покупцем та/або його довіреним особам.
4.2. Угода між Продавцем і Покупцем діє з моменту його укладення до моменту вручення замовлення Покупцеві або його довіреним особам.

5. СТВОРЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ. ЗАМІНА ВІДСУТНІХ КОМПОНЕНТІВ
5.1. Продавець створює замовлення відповідно до вимог Покупця.
5.2. Якщо у Продавця відсутній товар для оформлення замовлення з будь-яких причин Продавець за погодженням з Покупцем може здійснити заміну.
5.3. Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті мають довідковий характер і не можуть повною мірою передавати повну достовірну інформацію щодо певних властивостей та характеристик товару. У разі виникнення питань у Покупця, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням замовлення йому необхідно звернутися за консультацією до адміністратора інтернет-магазину по телефону або направити запит на сайт за звичайною процедурою замовлення.

6. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ
6.1. Згідно ст. 9 Закону «Про захист прав споживачів», ви маєте право повернути будь-який придбаний товар протягом 14 днів після його придбання без вказівки причин повернення.
6.2. Повернення товару належної якості можливе у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару. Відсутність у споживача такого документа не позбавляє його можливості силатися на інші докази придбання товару у цього продавця.
6.3.Споживач не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, який його замовив і купив (прим.: якщо товар виготовлений на замовлення).
При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги.
Товари та вироби, виготовлені з урахуванням індивідуальних особливостей (внутрішньовушні слухові апрати та індивідуальні вушні вкладки), належать до переліку товарів, які не підлягають обміну або поверненню.

7. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН
7.1. Акцепт Оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору за умовами Оферти.
7.2. Договір набирає чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і є чинним до моменту виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.
7.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд у будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (чинна) редакція Договору завжди доступна на сайті.
7.4. Покупець погоджується і визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін в укладений вже чинний Договір між Покупцем і Продавцем; зміни в Договорі набирають чинності з такими змінами в Оферті.

8. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
8.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, що її Покупець вказує при реєстрації або при оформленні замовлення.
8.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
8.3. При оформленні замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, що зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця/Одержувача при повторних замовленнях і для коректного їх виконання. При відмові Покупцем Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
9.1. Продавець несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару до моменту його передачі Покупцеві.
9.2. Одержувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Одержувача, несе всі ризики, пов'язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.
9.3. Продавець вправі передавати свої права та обов'язки щодо виконання замовлень третім особам, не звільняючись від відповідальності.
9.4. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, що були замовлені на сайті.
9.5. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.
9.6. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного українського законодавства.