МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Способи оплати
ОСОБИСТО В НАШОМУ ЦЕНТРІ
Ви можете оплатити готівкою чи банківською карткою особисто, відвідавши один з наших центрів в Києві та Київській області. На сторінці "Контакти" Ви зможете детальніше дізнатись місцезнаходження, контактні данні та години роботи наших центрів.
ПРИ ОТРИМАННІ НА ПОШТІ
Оплатити замовлення можна при отриманні товару на Новій пошті. Але будьте готові додатково заплатити комісію Новій пошті за переказ грошових коштів.
При оформлені заказу оберіть спосіб оплати "При отриманні на Новій Пошті" та підготуйте сумму для оплати вашого замовлення та комісії при отриманні посилки.
НА КАРТУ ПРИВАТБАНКУ
Оплачуйте на карту Приватбанку за допомогою терміналів самообслуговування чи за допомогою онлайн сервісу Приват24.
Для оплати на карту, при оформленні, виберіть «Банківський переказ» і перекажіть суму замовлення на реквізити, які будуть вказані в особистому повідомлені.

Миттєва розстрочка від Приват-банку
Cлухові апарати Unitron та Phonak можна придбати в розстрочку за умовами "Миттєва розстрочка" від Приват-Банку.
Миттєва розстрочка допоможе швидко придбати слухові апарати, без документів і черг. Оформлення розстрочки в Приват-банку не займе багато часу і може відбуватись як онлайн (віддалено через інтернет та телефонний зв'язок), так і офлайн. При цьому Вам будуть доступно часткове або дострокове погашення в будь-який час. Більш детальні умови та калькулятор надання Миттєвої розстрочки Ви можете переглянути на сайті ПриватБанку.