МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слухові апарати здатні покращити якість життя

Що Ви очікуєте від слухових апаратів?
В слухових апаратах Unitron чудова звукова продуктивність та технологічна функціональність, що забезпечує їм високий рейтинг серед користувачів. Вас чекає несподівано чітка передача звучання та розбірливість мови завдяки новій потужній системі обробки сигналів, подвоєній пам'яті, Bluetooth-під'єднані зі різними смартфонами чи медіа-пристроями, управління дотиком та через безкоштовний додаток.
Технологія чудового звуку
Іноді найдосконаліші рішення - це ті, яких ви взагалі не помічаєте. Слухові апарати Unitron розроблені, щоб поєднати естетику, комфорт та інтуїтивну функціональність для вирішення життевих проблем зі слухом в реальних умовах. Технології обробки та передачі сигналів, автоматичний аналіз та реакція на зміну акустичного середовища прослуховування розроблене для забезпечення найкращої звукосприйняття.
Слухові рішення, розроблені на все життя
Гарантія на слухові апарати надається на 1 рік, але при правильному догляді носити ви зможете їх понад 10 років. Авторизованный виробником сервісний центр забезпечує обслуговування і ремонт слухових апаратів Unitron.
Випробуйте інновації, які вражають
Інновації поєднують в собі можливість надання слухових апаратів у ПРОБНЕ КОРИСТУВАННЯ, можливість ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОГО РІВНЯ з часом у вже придбаному слуховому апараті, можливість ДИСТАНЦІЙНОГО НАЛАШТУВАННЯ, можливість ВІДСТЕЖЕННЯ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ та ПІДКАЗКИ щодо необхідного догляду.

Типи слухових апаратів

Етапи слухопротезування

1
Консультація слухопротезиста
Це перший і дуже важливий крок на шляху вирішення проблеми зниження слуху. Консультація слухопротезиста включає:
- загальний огляд вуха (слухового проходу) для виявлення, травм барабанної перетинки і наявність сірчаних корків;
- аналіз аудіометрії з детальним розшифруванням отриманих результатів;
- пояснення принципу роботи слухового апарата і завдань, які він вирішує .
2
Слухопротезування
Слухопротезування полягає в підборі слухового апарата, враховуючи індивідуальні особливості втрати слуху. Наші фахівці допоможуть вибрати цифрові слухові апарати в залежності від потреб, вподобань та бюджету клієнта та замовити індивідуальні внутрішньовушні вкладки.
3
Налаштування та підналаштування слухових апаратів
У нашому центрі проводиться налаштування та підналаштування слухових апаратів Unitron і Phonak:
- одного (моноурально), або двох (біноурально), придбаних в Україні;
- одного (моноурально), або двох (біноурально), придбаних за кордоном.
4
Підбір, налаштування аксесуарів та комплектуючих до слухових апараратів.
Підбір аксесуарів до слухових апаратів, що поліпшують сприймання мови в різних складних ситуаціях, прослуховування медіапристроїв та телевізійних передач.

Пробне користування з Flex:Trial

Візьміть на пробне носіння слухові апарати, перш ніж робити покупку. Це нормально, що у Вас багато питань, при покупці слухових апаратів. Ось чому у нас є Flex: trial. Це дозволяє Вам протестувати наші слухові апарати в реальних життєвих ситуаціях, так Ви можете бути впевнені, що ті апарати які Ви виберете, будуть приносити Вам користь.
Прийдіть до слухопротезиста для проведення обстеження і підбору слухового апарата
Візьміть слуховий апарат в пробне користування на 1-4 тижні та протестуйте його. Необхідно залишити завдаток*
Після пробного користування поділіться враженнями з Вашим слухопротезистом.
Якщо результат пробного носіння влаштував Вас, купуйте слуховий апарат
* Завдаток залишається у розмірі повної ціни пробного слухового апарату:
5000 грн - якщо обираєте слуховий апарат Flex:Trial компанії Unitron, 8000 грн - якщо обираєте слуховий апарат Trial компанії Phonak.
Завдаток повертається після повернення пробного слухового апарата. Утримується плата за тиждень користування - 200 грн.

Запис на консультацію:

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних

Обирай своє звучання!

Слухові апарати - це міні-комп'ютери, а не просто пристроЇ. З кожним роком технології обробки звуку розвиваються та стають більш досконалими. Слухові апарати Unitron легко розрізнити за платформами, які містять певні принципи, технології, функціональність обробки та передачі звуку та мають свою назву.

Найновітніші
слухові апарати Vivante

Революційна перемога над втратою слуху! Довершені дизайнерські рішення, що неодноразово були відмічені міжнародними нагородами. Насучашніші технологічні інновації для людей з активним способом життя. Вдвічі потужніший процесор в порівнянні з апаратами на платформі Blu. Bluetooth-під'єднання. Гіперфокус на розбірливість мови в складних акустичних ситуаціях, та навіть розмова в автомобілі. Все це про слухові апарати Vivante.

Обирай сучасні
слухові апарати Blu

Вони наділені удосконаленим штучним інтелектом, який забезпечує найкращу передачу звуку в реальному часі з удвічі більшим об'ємом пам'яті та поєднують технологічні інновації управління передачею звуку через Bluetooth-зв'язок і довершеність дизайну для людей з активним способом життя.

Дитячі слухові апарати Sky

Створені для дітей різного віку.
Поєднують в собі насучашніші технологічні інновації і довершеність дизайну для соціального, емоційного та когнітивного розвитку дитини.

Слухові апарати на платформі Discover Next

Технології машинного інтелекту якісно вирізняють ці слухові апарати серед інших, завдяки чудовим звуковим характеристикам, що дозволяють краще зрозуміти, хто говорить, звідки лунає голос і з якою інтонацією, допомагаючи слухачеві краще розуміти значення слів.

Слухові апарати на платформі Tempus

Лінійка слухових апаратів Tempus, які здатні автоматично розпізнавати мову в різних акустичних умовах, сприймають та передають музику без "металізованого" спотворення звучання.
ЕКОНОМТЕ СВОЇ КОШТИ!

Оренда слухових апаратів

Скористайтесь унікальною пропозицією і візьміть слуховий апарат в оренду на 6 місяців всього за 6 000 грн.
Ця пропозиція буде особливо актуальною перед кохлеарною імплантацією, коли обов`язково необхідно носити слухові апарати протягом 6 місяців (іноді і більше) для тренування звукосприйняття як в процесі цілеспрямованих занять, так і в повсякденному житті.
Усім, хто скористається цією пропозицією, додатково надається знижка 5 ℅ на покупку слухового апарата на не імплантоване вушко.

* Слухові апарати можна орендувати на більший чи меньший термін. Ціна розраховується за умовами 6 000 грн / 6 місяців та збільшується чи зменшується відповідно до обраного терміну, що обов'язково зазначається у договорі чи додатку до нього.
Дізнатися більше