МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
ОТРИМУЙТЕ НЕПОВТОРНІ ВРАЖЕННЯ!


Слухові апарати
на платформі Blu

Життя - непростий шлях, повний несподіваних пригод і вражень. Ми не завжди можемо знати, що нас чекає за рогом. На цьому шляху ви можете розраховувати на розумне рішення проблем зі слухом. Ознайомтеся з новинками компанії Unitron


Спробуйте та оберіть свої слухові апарати Moxi B

Перш ніж здійснити купівлю, для більшої впевненості у своєму виборі, Ви маєте можливість протестувати Moxi B-R та взяти його у тимчасове використання. Таким чином, ви у повній мірі зможет випробувати, оцінити та насолодитись приладом протягом цілого місяця.
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 17:45 для запису в зручний для Вас час. Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних (використовуються виключно в цілях зв'язку з Вами для пропозицій послуг і товарів, і не буде передаватися третім особам).
Адаптивні і персоналізовані слухові апарати підлаштовуються під Вас!
Дивовижні враження приходять несподівано, але зі слуховими апаратами на платформі Blu Ви зможете залишатися "на хвилі"! Слухові апарати Moxi Blu з передовою системою обробки сигналів Integra OS від компанії Unitron.
Вони мають просту і точну персоналізацію, підлаштовуючись під навколишнє акустичне середовище;
поєднують в собі універсальні можливості підключення і нові елегантні стилі.
Адже слухові апарати на новітній платформі Blu працюють на новому чіпі Sonova PRISM™,
за рахунок чого і дарують інтелектуальне управління звуком в реальному часі з удвічі більшим об'ємом пам'яті.
 • Зосередження на мовлені
  AutoFocus 360 використовує бінауральну мережу з чотирьох мікрофонів, щоб визначити джерело мови, і динамічно змінює посилення в кожному вусі.
 • Посилення тихих голосів
  Кожен голос важливий в розмові. Покращене сприйняття тихої мови посилює непомітні нюанси мови, роблячи навіть найтихіші голоси більш чіткими при прослуховуванні.
 • Зниження відволікаючих факторів
  AutoFocus 360 використовує Динамічне шумопоглинання, щоб зменшити відволікаючий фоновий шум, що спрощує спілкування один на один в складних умовах, наприклад, у людному кафе.
 • Покращене сприйняття навколишніх звуків
  В слухових апаратах на платформі Blu присутня функція Просторова орієнтація для компенсації сигналів, які зазвичай губляться в слухових апаратах.
Краща якість звуку,
куди б Ви не відправилися!


Життя непередбачуване, але не завжди виходить добре сприймати її звучання. Слухові апарати на платформі Blu поєднують в собі потужну бінауральну комунікацію і автоматичну оптимізацію звуку для свободи прослуховування незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі.
Бути "мобільним"
Додаток Remote Plus має простий інтуїтивний інтерфейс. Він забезпечує персоналізоване налаштування слухових апаратів та зручне користування смартфоном. Дає можливість отримати вчасні поради та рекомендації щодо користування слуховими апаратами.
З додатком Remote Plus тепер усе необхідне — у вашому смартфоні:
> Налаштовуйте автоматичні програми,
> Змінюйте ручні програми, які налаштовані за замовчуванням,
> Приймайте та встановлюйте дистанційні точні підналаштування, які були виконані віддалено вашим спеціалістом зі слухопротезування,
> Самостійно налаштовуйте еквалайзер низьких, середніх і високих частот, або обирайте наявні налаштування відповідно до музичних жанрів.
Чудовий зв'язок!
Універсальні можливості підключення
Передача потокового мультимедіа прямо на слухові апарати або телефонні дзвінки здійснюється взагалі без допомоги рук. Слухові апарати серії Moxi Blu дозволяють встановлювати зв'язок із будь-якими технологіями завдяки підключенню по Bluetooth.
Більше можливостей, ніж будь-коли

Зручніше з можливістю підключення до двох цифрових пристроїв одночасно, наприклад до телефону і планшета, і в цілому можна виконувати сполучення до восьми пристроїв з підтримкою Bluetooth.
Більше контролю одним дотиком

Керуйте дзвінками зі смартфону, переключайте мультимедіа та отримуйте доступ до віртуального помічника одним лиш дотиком до вуха чи до свого слухового апарату.

Серії слухових апаратів на платформі Blu

Мініатюрні завушні слухові апарати з виносним ресивером в вусі RIC

Потужні та ультрапотужні слухові апарати на платформі Blu

Внутрішньоканальні та внутрішньовушні слухові апарати