МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слуховий апарат Unitron серії Moxi B-312

Дистанційнна підналаштування
Flex:trial - пробне користування перед купівлею
Батарейка №312
Класс захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення
Ультрашвидка інтелектуальна система обробки сигналів Integra OS

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Відео-огляд моделей слухових апаратів Moxi на платформі Blu

Слухові апарати Moxi B-312 - це потужні слухові апарати в маленькому корпусі. Передова система обробки сигналів Integra OS має просту і точну персоналізацію, підлаштовуючись під навколишнє акустичну ситуацію, універсальні можливості Bluetooth-підключення та новий елегантний стиль.
В слухових апаратах Moxi B-312 встановлений новий чіп Sonova PRISM™, який забезпечує інтелектуальне управління звуком в реальному часі з удвічі більшим об'ємом пам'яті. Це дозволяє слухових апаратів Moxi B-312 поєднувати в собі потужну бінауральну комунікацію і автоматичну оптимізацію звуку для свободи прослуховування незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі, а завдяки функції AutoFocus 360 з побудовою бінауральної мережі з чотирьох мікрофонів, дозволяє безпомилково визначити джерело мови і сфокусуватися на ньому, при цьому динамічно змінювати рівень посилення в кожному вусі по-окремо для збереження просторової орієнтації.
Передача потокового мультимедіа прямо на слухові апарати або телефонні дзвінки здійснюється взагалі без допомоги рук! Слухові апарати серії Moxi Blu дозволяють встановлювати зв'язок із будь-якими технологіями завдяки Bluetooth-підключення. Отримайте більше зручностей з можливістю підключення до двох цифрових пристроїв одночасно. Наприклад, до телефону і планшета, і Ви зможете виконувати сполучення до восьми пристроїв з підтримкою Bluetooth!

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж купувати слуховий апарат, візьміть апарат FLEX:Trial в тимчасове користування та влаштуйте тест-драйв у реальних умовах.

Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі