МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
ОНОВІТЬ СВІЙ СЛУХОВИЙ АПАРАТ!!
Компанія Unitron завжди шукає нові рішення для того, щоб зробити процес слухопротезування якіснішим і ефективним. Flex:Upgrade є унікальним та інноваційним рішенням, яке дозволяє клієнту підвищити технологічний рівень, його слухового апарата, не купуючи при цьому новий.
Як це працює
В слухових апаратах Unitron, які працюють на платформах Blu, Tempus, North і Era (крім Shine Rev), закладено можливість підвищення функціонального рівня з доплатою, без необхідності купівлі та зміни улюбленого апарата.
100% без ризику та зобов'язання!
При підборі слухового апарата, фахівець підбере Вам модель та технологічний рівень, який дасть найбільш якісний результат у всіх акустичних ситуаціях, в яких Ви будете його використовувати. Згодом, Вам можуть знадобитися додаткові функції, які Ваш апарат може й не мати. Не біда! Вам просто необхідно звернутись в один з наших київських центрів для підвищення технологічного рівня Вашого слухового апарата. При цьому оплачується тільки різниця у вартості за прейскурантом між технологічним рівнем Вашого апарата і тим, який Ви оберете для оновлення.
Зручно центру слуху та вигідно клієнтам
Це абсолютно унікальне рішення для центрів слуху, яке дозволяє запропонувати своїм клієнтам можливість підвищити технологічний рівень набутих ними слухових апаратів без ризику і яких-небудь зобов'язань. Знання і впевненість у тому, що пізніше клієнт може легко оновити свій апарат, дає більшу впевненість при ухваленні рішення. Фахівець з слухопротезуванню витратить менше часу для здійснення продажу і ще раз зміцнить взаємини з клієнтом.
Увага! Можна тимчасово покращити технологічний рівень свого слухового апарата Unitron на платформах Blu, Tempus, North і Era (крім Shine Rev) і спробувати протягом 6 тижнів, щоб з'ясувати на скільки це Вам допоможе у вашому житті. Зверніться до фахівця в своєму регіоні, для отримання більш докладної інформації. Або запишіться до нашого спеціаліста на прийом:

Запишіться на консультацію:

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних