МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слухові апарати серії Moxi B-RT

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне користування перед купівлею
Літій-іонний акумулятор
Класс захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Управління дотиком
Bluetooth-підключення та індукційний зв'язок

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Відео-огляд моделей слухових апаратів Moxi на платформі Blu

Слухові апарати Moxi B-RT відрізняються від інших апаратів RIC на платформі Blu можливістю індукціонного зв'язку, оскільки завдяки наявності Телефонної катушки можна підключити до окремої мережі оповещення або до аксесуарів Roger для ще кращого передачі звуку в складних акустичних ситуаціях при значному ступені потері слуха. Кожен слуховий апарат Moxi B-RT працює на вбудованому акумуляторі, що дозволяє користуватися їм весь день, а ніч підзаряжати без необхідності постійної зміни батареї.
Передовая система обробки сигналів Integra OS — просту й точну персоналізацію, підбудовуючись під навколишню акустичну ситуацію, універсальні можливості Bluetooth-підключення та новий елегантний стиль. Слухові апарати Moxi B-RT оснащені новим чипом Sonova PRISM™, який забезпечує інтелектуальне керування звуком у реальному часі з двома великим об'ємом пам'яті. Це дозволяє слуховим апаратам Moxi B-RT поєднувати в собі потужну бінауральну комунікацію та автоматичну оптимізацію звуку для вільного прослуховування незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі. Завдяки функціям AutoFocus 360 із побудовою бінауральної мережі з чотирьох мікрофонів, дає змогу безперебійно визначити джерело мови та фокусуватися на ньому, завдяки цьому динамічно змінювати рівень використання кожного з них для збереження просторової орієнтації.
У слухових апаратах Moxi B-RT доступне тактильне управління через слухові апарати. Приєднуйтесь через смартфон і керуйте мультимедіа та дзвінками, а також отримуйте доступ до віртуального помічника одним касацією у уху!
Потокова передача мультимедіа прямо на слухові апарати чи телефонні дзвінки можна взагалі без допомоги рук! Слухові апарати серії Moxi Blu дозволяють взаємодіяти з будь-якими технологіями завдяки підключенню Bluetooth. Отримайте більше зручності з можливістю підключення до двох цифрових пристроїв одночасно. Наприклад, до телефону та планшету, і Ви можете виконати підключення до восьми пристроїв із підтримкою Bluetooth!

Особливості слухових апаратів

З слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж придбати слуховий апарат, візьміть FLEX:Trial - демо-версію цього апарату в тимчасове користування і влаштуйте тест-драйв в реальних умовах.

Завдяки функції FLEX:Upgrade можна підвищити технологічний рівень свого слухового апарату при зміні Вашого способу життя і необхідності використання нових додаткових функцій.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі