МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Ультрапотужний слуховий апарат Unitron серії Stride B-UP

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне користування перед купівлею
Батарейка №675 для довготривалої роботи
Класс захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення та індукційний зв'язок
Flex:Upgrade - підвищення технологічного рівня

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Відео-огляд слухових апаратів Stride B-UP

Ультрапотужні слухові апарати Stride B-UP вирізняються від інших апаратів платформи Blu своєю потужністю та можливістю індукційного зв'язку, оскільки завдяки наявності Телефонної котушки можна підключити до окремої мережі сповіщення або до аксесуарів Roger для ще кращої передачі звуку в складних акустичних ситуаціях при значному ступені втрати слуху.
В апаратах Stride B-UP втілена передова система обробки сигналів Integra OS, яка забезпечує просту й точну персоналізацію, підлаштовуючись під навколишню акустичну ситуацію, а також універсальні можливості Bluetooth-підключення. Слухові апарати Stride B-UP оснащені новим чіпом Sonova PRISM™ для забезпечення інтелектуального керування звуком у реальному часі з вдвічі більшим об'ємом пам'яті (порівняно з відповідними моделями слухових апаратів на платформі Tempus). Це дозволяє слуховим апаратам Stride B-UP поєднувати в собі потужну бінауральну комунікацію та автоматичну оптимізацію звуку для вільного прослуховування незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі. Завдяки функціям AutoFocus 360 із побудовою бінауральної мережі з чотирьох мікрофонів, є змога безперебійного визначення джерела мови та фокусування на ньому. Данна функція динамічно змінює рівень використання кожного з них для збереження просторової орієнтації.
Потокова передача мультимедіа чи телефонних дзвінків прямо на слухові апарати забезпечує можливість застосовувати їх без допомоги рук! Слухові апарати серії Stride B-UP дозволяють взаємодіяти з будь-якими технологіями (включаючи голосові помічники) завдяки Bluetooth-підключенню. Отримайте більше зручностей з можливістю під'єднання двох цифрових пристроїв одночасно, наприклад, телефона та планшета. А взагалі можна виконати під'єднання до восьми пристроїв із підтримкою Bluetooth!
Слухові апарати Stride™ B-UP мають новий елегантний стиль і сучасний дизайн, який відрізняє їх від інших надпотужних слухових апаратів.

Особливості слухових апаратів

З слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж придбати слуховий апарат, візьміть FLEX:Trial - демо-версію цього апарату в тимчасове користування і влаштуйте тест-драйв в реальних умовах.

Завдяки функції FLEX:Upgrade можна підвищити технологічний рівень слухового апарату при зміні Вашого способу життя і необхідності використання нових додаткових функцій.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі