МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Внутрішньовушні cлухові апарати
Insera B-312 W ITC M / P / SP / UP на платформі Blu

Дистанційне підналаштування
4 варианти підсилення: від стандартного до ультрапотужного
Flex:Upgrade - підвищення технологічного рівня
Тип батарейки 312
Bluetooth-підключення
Ультрашвидка інтелектуальна система обробки сигналів Integra OS

Оберіть технологічний рівень, що підходить саме Вам!

Усі рівні слухових апаратів Insera B-312 W ITC виготовляються індивідуально за зліпком вуха на вибір: у стандартному варіанті виготовлення корпусу чи з друком на 3D-принтері (без доплати).
Insera B-312 W - це сучасні безпровідні внутрішньовушні слухові апарати, які поєднують бездротові передові технології, потужне звучання і невеликий розмір.
Усі сучасні слухові апарати Insera B-312 W наділені удосконаленим штучним інтелектом для адаптації до унікальних потреб кожного користувача, а також автоматичної оптимізації звуку в різних умовах. Передова операційна система Integra OS, яка забезпечує всім апаратам на платформі Blu швидшу обробку сигналу, просту та точну персоналізацію, підлаштовуючись під навколишню акустичну ситуацію, універсальні можливості Bluetooth-підключення. Адже слухові апарати Insera B-312 W оснащені новим чіпом Sonova PRISM™, який забезпечує інтелектуальне керування звуком у реальному часі з удвічі більшим об'ємом пам'яті. Це дозволяє слуховим апаратам Insera B-312 W поєднувати в собі потужну бінауральну комунікацію та автоматичну оптимізацію звуку для свободи прослуховування незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі. А завдяки функції AutoFocus 360 з побудовою бінауральної мережі з чотирьох мікрофонів, дозволяє безпомилково визначити джерело мови і сфокусуватися на ньому, при цьому динамічно змінювати рівень посилення в кожному вусі окремо для збереження просторової орієнтації.
Варто звернути увагу на можливість використання слухових апаратів Insera B-312 W як Hands-free гарнітури до смартфону. Користувачі Insera B-312 W можуть самостійно регулювати гучність апаратів, налаштовувати еквалайзер, перемикати програми за допомогою смартфона незалежно від операційної системи, на якій працює смартфон: Android або IOS. Користувачі також оцінять абсолютну адаптивність цих слухових апаратів до всіх бездротових пристроїв. Адже це дає можливість без проблем одночасно слухати музику та спілкуватися з близькими.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Дозволяє встановити приймач всередину слухових апаратів, що дає можливість будь-якому мікрофону Roger передавати покращений звук без підключення зовнішніх пристроїв.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Совместимые аксессуары для слуховых аппаратов Unitron

Дополнительные комплектующие