МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Потужний слуховий апарат Unitron серії Stride B-PR

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне користування перед купівлею
Літій-іонний акумулятор
Класс захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Управління дотиком
Bluetooth-підключення

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Відео-огляд слухових апаратів серії Stride B-PR

Сучасні потужні слухові апарати Stride B-PR з Bluetooth-підключенням та Управлінням дотиком. Кожний слуховий апарат Stride B-PR працює від вбудованого літій-іонного акумулятора.
Передова система обробки сигналів Integra OS має просту і точну персоналізацію, підлаштовуючись під навколишню акустичну ситуацію, універсальні можливості Bluetooth-підключення та новий елегантний стиль.
В слухових апаратах Stride B-PR встановлений новий чіп Sonova PRISM™, який забезпечує інтелектуальне управління звуком в реальному часі з удвічі більшим об'ємом пам'яті. Це дозволяє слуховим апаратам Stride B-PR поєднувати в собі потужну бінауральну комунікацію і автоматичну оптимізацію звуку для свободи прослуховування незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі, а завдяки функції AutoFocus 360 з побудовою бінауральної мережі з чотирьох мікрофонів, безпомилково локалізувати джерело мови і сфокусуватися на ньому, при цьому динамічно змінювати рівень посилення в кожному вусі окремо для збереження просторової орієнтації.
Передача потокового мультимедіа прямо на слухові апарати або телефонні дзвінки здійснюється взагалі без допомоги рук! Слухові апарати серії Stride Blu дозволяють встановлювати зв'язок із будь-якими технологіями завдяки Bluetooth-підключенню. Отримайте більше зручностей з можливістю під'єднання двох цифрових пристроїв одночасно, наприклад, телефона і планшета. І Ви зможете виконувати сполучення до восьми пристроїв з підтримкою Bluetooth!

Особливості слухових апаратів

З слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж придбати слуховий апарат, візьміть FLEX:Trial - демо-версію цього апарату в тимчасове користування і влаштуйте тест-драйв в реальних умовах.

Завдяки функції FLEX:Upgrade можна підвищити технологічний рівень слухового апарату при зміні вашого способу життя і необхідності використання нових додаткових функцій.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі