МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
СТВОРЕНІ ДЛЯ ВАС!

Слухові апарати
на платформі Discover Next

Слухові апарати відрізняються від інших апаратів чудовими звуковими характеристиками, що дозволяють краще зрозуміти, хто говорить, звідки лунає голос і з якою інтонацією, допомагаючи слухачеві краще розуміти значення слів.

Характерні ознаки

які допомагають людям вийти за межі слів

Сприйняття розмов, інтонації та емоцій

У Discover Next працюють передові технології, які дозволяють не тільки чути розмови в будь-якому акустичному середовищі, але й розпізнавати інтонацію і розуміти емоції співрозмовників.

Дистанційне підналаштування через програму в смартфоні

Ваш спеціаліст зі слухопротезування зможе дистанційно проводити налаштування слухових апаратів на платформі Discover Next та пересилати ці дані у додаток на ваш телефон.

Асортимент моделей на батарейках та акумуляторі

Вибирайте слухові апарати на платформі Discover Next, які підходять саме Вам:
від мініатюрних завушних до непомітних внутрішньоканальних, на батарейках або на акумуляторі з можливістю підзарядки.

Бездротове підключення слухових апаратів

З технологіями Discover Next тепер обидва апарати зможуть забезпечити можливість легкого бездротового підключення та здійснювати потокову передачу телефонних дзвінків та передачу цифрового мультимедіа.

Передові технології дозволяють чути та розуміти краще!

Чути та розуміти своїх співрозмовників краще – це можливо зі слуховими апаратами на платформі Discover Next!
Завдяки покращеному сприйняттю тихої мови та нової розробки Spectral Speech краще сприймаються розмови з різних джерел навіть у найскладніших акустичних умовах, значно легше вловити інтонацію сказаного та зрозуміти емоції співрозмовників.

Платформа Discover Next – платформа нового покоління!

Платформа Discover Next (DX) від Unitron ще швидше обробляє вхідний звук, відсіює непотрібний шум, надає яскравості і чіткості чутної мови. Унікальний чіп платформи Discover Next завдяки інноваційним технологіям дозволяє сприймати не тільки ключові нюанси мови та навколишніх сигналів з різних джерел у складних акустичних умовах, але й краще розуміти співрозмовника на емоційному рівні.

Чотири функції - один чудовий результат!

Чотири потужні функції утворюють високоінтелектуальну систему обробки сигналів SoundCore: SoundNav 3.0, Spatial Awareness, SpeechPro, Sound Conductor.

SoundNav 3.0

SoundNav 3.0 - результат багаторічного тренування нашого алгоритму класифікації з використанням машинного навчання, щоб слухові апарати могли працювати по-різному в різних акустичних ситуаціях.

Spatial Awareness

Функція просторового сприйняття Discover Next використовує інноваційну стратегію з чотирма мікрофонами для акустичного розділення звуків і допомагає користувачу краще визначати джерело голосу або шуму.

SpeechPro з додатковою технологією Spectral Speech

Функція SpeechPro допомагає краще розрізняти мовлення, вловлювати зміни в інтонації та визначати джерело голосу навіть у найскладніших акустичних умовах.

Sound Conductor з покращеним сприйняттям шепітної мови

Sound Conductor - це революційна технологія, яка врівноважує три ключові складові природного звуку: виділення мови, зниження шуму та спрямованість.

Керуй апаратами на платформі Discover Next
зі свого смартфона!

Слухові апарати на платформі Discover Next можна підключити до будь-яких сучасних смартфонів із сумісним профілем гучномовного зв'язку Bluetooth. Обидва апарати на платформі Discover Next можуть приймати дзвінки безпосередньо з телефону до слухових апаратів у режимі гучного зв'язку, а також передавати стерео-звучанням будь-яких мультимедіа.
Програма на смартфоні Remote Plus підкаже, коли необхідно зарядити апарати, і покаже, як їх правильно доглядати.

У складних умовах пандемії компанія Unitron розробила можливість дистанційного підналаштування слухових апаратів. Тепер Вам можна не їздити на прийом до лікаря щоразу, коли необхідно налаштувати слуховий апарат!
Платформа Discover Next дозволяє вашому фахівцю зі слухопротезування віддалено налаштовувати ваші слухові апарати та пересилати ці дані у додаток на смартфоні!
Дистанційне підналаштування слухових апаратів на платформі Discover Next
Обирай технологічний рівень відповідно до своїх потреб та покращуй його за необхідності з функцією Upgrade!

Широкий асортимент

На платформі Discover Next представлені слухові апарати різних типів: є серія внутрішньовушних (ITE) та внутрішньоканальних апаратів (СІС), стандартних та потужних завушних (BTE), і звичайно мініатюрних завушних з виносним ресівером у вусі (RIC) Moxi™ Move R.
Слухові апарати Moxi™ Move R можна віддалено зв'язати з різними пристроями, а живляться вони від літій-іонних акумуляторів з можливістю підзарядки для роботи протягом усього дня.

Серії слухових апаратів на платформі Discover Next

DX Moxi Fit

Мініатюрні слухові апарати з виносним ресивером у вусі

DX Moxi Move R

Мініатюрні слухові апарати з виносним ресивером у вусі

DX Stride M

Мініатюрні слухові апарати, можна для відкритого слухопротезування

DX Stride Р

Потужні слухові апарати для компенсації середніх і тяжких втрат слуху

DX Insera W ITE
M / P / SP / UP

Внутрішньовушні слухові апарати

DX Insera CIC
M / P / SP

Внутрішньоканальні слухові апарати