МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слухові апарати Unitron серії DX Stride P R

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне використання перед покупкою
Flex:Upgrade - повышение технологического уровня
Літій-іонний акумулятор
Клас захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Завушний слуховий апарат DX Stride P R компанії Unitron працює на акумуляторі і має ергономічний корпус, стильний зовнішній вигляд і чудове поєднання передових бездротових технологій, які перетворюють його на унікального помічника.
Платформа Discover Next (DX) від Unitron наділяє слухові апарати DX Stride P R ще швидшою обробкою вхідних звуків, відсіює зайвий шум, надає яскравості та чіткості при прослуховуванні розмовної мови. Завдяки інноваційним технологіям унікальний чіп платформи Discover Next дозволяє сприймати не тільки ключові нюанси мови та навколишні сигнали з різних джерел у складних акустичних умовах, але й краще розуміти інтонацію та емоції співрозмовника.
Варто звернути увагу на можливість використання слухових апаратів DX Stride P R як Hands-free гарнітуру до смартфону. Користувачі також оцінять абсолютну адаптивність цих слухових апаратів до всіх бездротових пристроїв. Адже вона дає можливість без проблем одночасно слухати музику та спілкуватися з близькими. Користувач DX Stride P R може самостійно регулювати гучність апарата, налаштовувати еквалайзер, перемикати програми за допомогою смартфона, незалежно від операційної системи, на якій працює смартфон: Android або IOS.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж здійснити покупку слухового апарату, візьміть апарат FLEX:Trial на тимчасове носіння та влаштуйте тест-драйв у реальних умовах.

Завдяки функції FLEX:Upgrade можна підвищити технологічний рівень слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі