МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слуховий апарат Unitron серії DX Moxi Fit

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне використання перед покупкою
Flex:Upgrade - підвищення технологічного рівня
Батарейка №312
Клас захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Приголомшливі слухові апарати DX Moxi Fit компанії Unitron насамперед відрізняються своєю мініатюрністю та зовнішнім виглядом, за який компанія Unitron заслужено вже не перший рік отримує нагороди у сфері кращого поєднання дизайну та технологій.
Платформа Discover Next (DX) від Unitron ще швидше обробляє вхідний звук, відсіває непотрібний шум, надає яскравості та чіткості чутної мови. Завдяки інноваційним технологіям унікальний двигун платформи Discover Next дозволяє сприймати не тільки ключові нюанси мови та навколишні сигнали з різних джерел у складних акустичних умовах, але й краще розуміти інтонацію та емоції співрозмовника.
Варто відзначити можливість використання слухових апаратів DX Moxi Fit як Hands-free гарнітури до смартфону. Користувачі також оцінять абсолютну адаптивність цих слухових апаратів до всіх бездротових пристроїв. Адже вона уможливлює без проблем одночасно слухати музику та спілкуватися з близькими. Користувач DX Moxi Fit може самостійно регулювати гучність апарату, налаштовувати еквалайзер, перемикати програми за допомогою смартфона, незалежно від операційної системи, на якій працює смартфон: Android або IOS.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж здійснити покупку слухового апарату, візьміть апарат FLEX:Trial на тимчасове носіння та влаштуйте тест-драйв у реальних умовах.

Завдяки функції FLEX:Upgrade можна підвищити технологічний рівень слухового апарату, якщо ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі