МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слуховий апарат Unitron серії DX Moxi Move R

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне використання перед покупкою
Flex:Upgrade - підвищення технологічного рівня
Літій-іонний акумулятор
Клас захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

DX Moxi Move R - це слухові апарати компанії Unitron, що заряджаються. Кожен слуховий апарат DX Moxi Move R працює на вбудованому акумуляторі, що дозволяє користуватися ним цілий день, а вночі заряджати без необхідності постійної зміни батарейок. Ці апарати поєднують в собі високотехнологічні функції обробки звукових сигналів і мініатюрний стильний корпус.
Слухові апарати DX Moxi Move R працюють на платформі Discover Next (DX), яка ще швидше обробляє вхідний звук, відсіває непотрібну шум, надає яскравість і чіткість почутої мови. Завдяки інноваційним технологіям унікальний движок платформи Discover Next дозволяє сприймати ключові нюанси мови і навколишні сигнали з різних джерел. Навіть в складних акустичних умовах ці апарати дозволяють краще розуміти інтонацію і емоції співрозмовника.
DX Moxi Move R можна використовувати в якості Hands-free гарнітури до смартфону, так як вони мають абсолютну адаптивність до всіх пристроїв бездротового з'єднання. Адже вона робить можливим без проблем одночасно слухати музику і спілкуватися з близькими. Користувач DX Moxi Move R зможе самостійно регулювати гучність апарату, налаштовувати еквалайзер і перемикати програми за допомогою смартфона, незалежно від операційної системи, на якій працює смартфон: Android або IOS.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж здійснити покупку слухового апарату, візьміть апарат FLEX:Trial на тимчасове носіння та влаштуйте тест-драйв у реальних умовах.

Завдяки функції FLEX:Upgrade можна підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі