МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слуховий апарат Unitron серії DX Stride M

Дистанційне підналаштування
Flex:Upgrade - підвищення технологічного рівня
Батарейка №312
Клас захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення
Flex:trial - пробне використання перед купівлею

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Завушний слуховий апарат DX Stride M компанії Unitron - це рішення, яке чудово поєднує передові бездротові технології, ергономічний зменшений корпус (порівняно зі звичайними стандартними завушними слуховими апаратами) та стильний зовнішній вигляд. Але при цьому, вони працюють від батарейки №312, що вирізняє їх серед усіх завушних моделей апаратів, що працюють на платформі Discover Next (DX).
Платформа Discover Next від Unitron дозволяє слуховим апаратам DX Stride M ще швидше обробляти вхідний звук, відсіювати непотрібний шум, надавати яскравості та чіткості при прослуховуванні розмовної мови. Завдяки інноваційним технологіям унікальний чіп платформи Discover Next дозволяє сприймати не тільки ключові нюанси мови та навколишні сигнали з різних джерел у складних акустичних умовах, але й краще розуміти інтонацію та емоції співрозмовника.
Слухові апарати DX Stride M можна використовувати як Hands-free гарнітуру до смартфону. Вони відрізняються абсолютною адаптивністю до всіх пристроїв бездротового з'єднання порівняно з більш ранніми серіями слухових апаратів Unitron. Адже стає можливим без проблем одночасно слухати музику та спілкуватися з близькими. Користувач DX Stride M може самостійно регулювати гучність апарата, налаштовувати еквалайзер, перемикати програми за допомогою смартфона, незалежно від операційної системи, на якій працює смартфон: Android або IOS.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж здійснити покупку слухового апарату, візьміть апарат FLEX:Trial на тимчасове носіння та влаштуйте тест-драйв у реальних умовах.

Завдяки функції FLEX:Upgrade можна підвищити технологічний рівень слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі