МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Обстеження ЛОР-лікарем і сурдологом для перевірки стану слуху першачків та дошкільнят на довідку про проходження загального огляду в школу чи садочок

Обстеження слуху та довідка для вступу в 1 клас

Обстеження вух і перевірка слуху дитини для проходження загального огляду в спеціалізованому медичному центрі – запорука проходження перевірки у досвідчених лікарів без стресу для дитини та отримання точних результатів з докладними рекомендаціями в разі виявлення будь-якої патології.

Як це відбувається?

1
Запис
Запишіться з дитиною до нашого центру на зручний вам день і час.
Записатись можна онлайн, заповнивши форму нижче, або за моб.тел./viber: 098 404 7227
2
Обстеження вух
Досвідчений отоларинголог проведе збір анамнезу, огляд ЛОР-органів дитини.
За необхідності ЛОР-лікар також проводить промивання сірчаних корків (оплачується окремо).
3
Перевірка слуху
Сурдолог проведе перевірку стану слухової функції дитини методом отоакустичної емісії.
При виявлені відхилень запропонує пройти аудіометричне обстеження (оплачується окремо).
4
Довідка
Сурдолог видає результати обстеження та виписує довідку про результати обстеження для вашого педіатра, терапевта чи сімейного лікаря для внесення запису в довідку за формою №086-1/о.

Ціни на обстеження для отримання довідки
та можливі додаткові послуги

 • Для чого перевіряти слух дитині перед вступом у 1 клас?
  Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний медогляд у школу і принести довідку за формою №086-1/о. Її видає педіатр чи сімейний лікар. В цій формі зазначається загальний стан здоров'я дитини, група для занять фізкультурою та висновки профільних спеціалістів, які вказують особливості здоров'я дитини. Наприклад, якщо у дитини є вади слуху чи зору, то у батьків є всі підстави вимагати у вчителя посадити дитину на першу парту, щоб вона могла краще сприймати інформацію.
 • Хто такий отоларинголог? А хто такий сурдолог?
  Отоларинголог – це лікар, який лікує захворювання горла, носа і вух.
  Сурдолог – це лікар, який займається діагностикою та лікуванням патологій слуху. Він виявляє і визначає характер та ступінь втрати слуху. При виявленні проблем зі слухом сурдолог визначає відповідні заходи та ефективні методи реабілітації слуху. Саме до сурдолога потрібно звернутися, коли потрібна довідка від лікаря до навчального закладу.
 • За якими довідками для першачків та дошкільнят слід звернутись до лікаря сурдолога?
  • Довідка у садочок. При прийняті в дитячий садочок необхідно пред'явити лікарський висновок про стан здоров'я дитини, який обов'язково включає висновок сурдолога або отоларинголога. Адже якщо у дитини є проблеми зі слухом, їй необхідно відвідувати спеціалізований садочок, з логопедичним ухилом. Щоб її туди взяли, потрібно довідку, яку виписує сурдолог.
  • Довідка для школи при вступі у 1 клас. Медична довідка при вступі в школу є обов'язковим документом для майбутнього першокласника. Якщо в дитини є зниження слуху, тоді в неї особливі освітні потреби. При легких і середніх порушеннях слуху дитина може навчатися у звичайній школі, але з урахуванням слухових особливостей: її посадять на першу парту, будуть приділяти більше уваги. Але при важких і глибоких порушень слуху, а також повної глухоти, не виключно, що дитині доведеться вступати в спеціалізовану школу. Для цього буде потрібно спеціальна довідка від сурдолога.
 • Чи потрібно перевіряти слух якщо дитина вже не першокласник?
  Перевіряти слух потрібно дітям і дорослим в рамках щорічного медогляду, який фактично є значною простою процедурою та виконується з метою спостереження за здоров'ям слуху та своєчасного виявлення зниження слуху.

Запишіть дитину на перевірку слуху
для довідки за формою №086-1/о!

Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних
(використовуються виключно в цілях зв'язку з Вами для пропозицій
послуг і товарів, і не буде передаватися третім особам).