МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Електрична осушуюча камера Type-C

SKU: 00488
950
грн.
1350
грн.
Невелика електрична осушувальна камера Type-C призначена для просушки слухових апаратів та інших аксесуарів. Сушка слухових апаратів працює за принципом електричного вигрівання слухових апаратів. Просушує слухові апарати і аксесуари нагрітим повітрям протягом 8 годин для повної сушки вночі під час сну. Пристрій заряджається через кабель Type-C. Осушна камера оснащена індикатором живлення.
Гарантія продавця - 6 місяців.
Осушувальна камера Aid 201
Осушувальна камера Aid 201 - це електричний пристрій для просушування слухових апаратів та інших пристроїв і аксесуарів відповідного розміру, які застосовуються при використанні слухових апаратів. Пристрій працює на основі нагрівання алюмінієвої пластини, яка відокремлена від об'єкта сушіння спеціальною перегородкою з спеціальними вентиляційними прорізами. Сушіння проходить за принципом електричного прогрівання. Таким чином, об'єкт просушується нагрітим повітрям за правильно підібраної температури протягом всього часу сушіння. Це дозволяє уникнути пошкоджень об'єкта внаслідок випадкового надлишкового нагрівання. Осушувальна камера Aid 201 дає змогу зберегти працездатність слухових апаратів.
Осушувальна камера Aid 201 оснащена індикатором живлення.

Подивіться, як це працює

Осушувальна камера Aid 201

Чому Вам слід обрати саме електричну осушуючу камеру Type-C?

 • Простота використання
  Камеру слід просто підключити до джерела живлення, відкрити кришку, покласти всередину слухові апарати та аксесуари (вкладки, ковпачки, ресивери тощо), залишити її на ніч, а вранці від'єднати камеру від джерела живлення і забрати вміст.
 • Найдійність використання
  Пристрій працює на основі нагрівання алюмінієвої пластини, яка відокремлена від об'єкта сушіння спеціальною перегородкою з спеціальними вентиляційними прорізами та за спеціально підібраної температури.
 • Гарна ціна
  Бюджетна модель електричної камери
 • Допомагає доглядати
  Осушувальна камера Aid 201 дає змогу зберегти працездатність слухових апаратів та подовжити срок їх експлуатації.

Електрична осушуюча камера Type-C

Догляд з невеликими витратами
950
грн.