МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Осушуюча камера з UV-випроміненням

SKU: 00488
1900
грн.
грн.
Осушуюча камера з UV-випроміненням AID 300A - це спеціально розроблений електричний пристрій для осушування слухових апаратів та аксесуарів до них, відповідного розміру. Компактна і легка електронна осушуюча камера для сушки слухових апаратів та аксесуарів до них з UV-випроміненням ефективно вбиває поверхневі бактерії і віруси. Оснащена автовимикачем, індикатором живлення, дезинфекуючим UV-випроміненням, 3-ма режимами сушки: 3, 6 і 9 годин.
Гарантія продавця - 6 місяців.
Осушувальна камера AID 300A
Осушуюча камера з UV-випроміненням - це спеціально розроблений електричний пристрій для осушування слухових апаратів та аксесуарів до них, відповідного розміру. Компактна і легка електронна осушуюча камера з UV-випроміненням з універсальним адаптером змінного струму (110В - 240В) ідеально підходить для використання як вдома, так і в дорозі. Пристрій працює на основі нагріву алюмінієвої пластини, яка відокремлена від об'єктів сушки спеціальною прокладкою зі спеціальними вентиляційними прорізами. Таким чином, об'єкт просушується нагрітим повітрям при правильній температурі протягом обраного режиму сушіння. Це дозволяє уникнути пошкоджень об'єкта в результаті випадкового надмірного нагріву. А включення UV-випроміненням забезпечує додатково знезараження і дезінфекцію. Високоінтенсивне UV-випромінення ефективно вбиває поверхневі бактерії і віруси.
Осушуюча камера оснащена автовимикачем, що дозволяє захистити камеру від перегріву. Також є індикатор живлення. Вибір 3х режимів: швидка сушка слухового апарату за 3 години, стандартна сушка слухового апарату за 6 годин і довготривала сушка на 9 годин.
Гарантія продавця - 6 місяців.

Подивіться, як це працює

Осушувальна камера AID 300A з UV-випроміненням

Чому Вам слід обрати саме
осушуючу камеру AID 300A з UV-випроміненням

 • Роширена функціональність
  Самі обрайте режим просушування та дезінфікуйте свої пристрої за допомогою спеціального UV-випромінення!
 • Найдійність використання
  Пристрій працює на основі нагрівання алюмінієвої пластини, яка відокремлена від об'єкта сушіння спеціальною перегородкою з спеціальними вентиляційними прорізами та за спеціально підібраної температури.
 • Гарна ціна
  Преміум модель осушної камери з розширенною функціональністю за принятною ціною, яка нижче ніж на подібні камери в інших центрах слуху.
 • Допомагає доглядати
  Осушувальна камера AID 300A дає змогу зберегти працездатність слухових апаратів та подовжити срок їх експлуатації.

Осушуюча камера AID 300A
з UV-випроміненням

Догляд і дезінфекція за помірною ціною
2600
грн.