МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
БЕРУШІ
Засоби захисту слуху
від шуму, попадання води та сторонніх предметів

НАСЛІДКИ ЖИТТЯ У СВІТІ, ПОВНОМУ ШУМУ І ГУЧНИХ ЗВУКІВ

Регулярний вплив гучних звуків є надзвичайно шкідливим і створює реальну загрозу розвитку втрати слуху.
1.1 мільярд
людей

у світі піддаються ризику втрати слуху через вплив шуму
50% молодих людей
слухають занадто гучну музику

слухають занадто гучну музику або збільшують звук при спілкуванні по гаджету
70%
людей

піддаються впливу сильного
шуму, і при цьому майже ніколи або взагалі не користуються засобами захисту слуху
Гучність звуку вимірюється в одиницях, які називаються децибелами (дБ).
Одно-числова оцінка (SNR) і оцінка шумозаглушення (NRR) — це системи для визначення ефективності роботи пристрою для захисту слуху від шуму. Вищі цифрові значення вказують на більше шумозаглушення. Обидві системи сертифіковані. SNR - органом Європейської відповідності (CE) і NRR - Американським національним інститутом стандартів (ANSI).

НАСКІЛЬКИ ГОЛОСНО ЗВУЧАТЬ ЗАДАТО ГУЧНІ ЗВУКИ?

Шум – звуки різних частот, мають різну тривалість та інтенсивність, у просторі накладаються один на одного. Рівень шуму 20-30 децибел (дБ) практично нешкідливий для людини, це природний шумовий фон. Що ж до гучних звуків, то тут допустима межа становить приблизно 80 децибелів. Збільшення на 3 дБ відповідає подвоєнню інтенсивності та зменшенню вдвічі допустимого часу дії звуку. Регулярний вплив гучних звуків є надзвичайно шкідливим і створює реальну загрозу розвитку втрати слуху. Надмірне вплив звуків рівнем понад 85 дБ може викликати пошкодження слуху. При 88 дБ допустимий час чотири години, при 91 дБ – дві години тощо. Це означає, що шум гучністю в межах 110 дБ – це шум вертольота, людське вухо може без шкоди переносити лише кілька хвилин. Звук у 130 децибелів вже викликає у людини больове відчуття вже у першу хвилину, а у 150 дБ стає для нього непереносним. Залежно від акустичного середовища, в якому знаходиться людина, органи слуху потребують догляду та захисту.

ЯК ЗХИСТИТИ СЛУХ?

Засоби захисту слуху різні, найпоширеніші з них – беруші. Беруші – це вушні вкладиші, які повинні герметично закрити вуха, щоб убезпечити їх від шкідливого впливу подразнюючих зовнішніх факторів. Їх існує безліч видів залежно від матеріалу виготовлення, умов використання, навіть професії чи хобі користувача.
Пропонуємо спочатку обрати беруші за видом виготовлення:

Обирайте за типом!

Беруші бувають універсальні чи індивідуальні.
  • Універсальні
    Мають певну універсальну форму, яка схожа на вушний канал, але можуть мати відмінності в залежності від матеріалу з якого виготовлені.
    Воскові затички є одноразовими видами берушей. Не мають певної форми, при використанні приймають форму вуха. Можуть мати шумоізоляційні показники до 20-24дБ.
    Пінні беруші є одноразовими, дуже м'якими затичками вушей. Вони легко змінюють форму і приймають форму ваших вушок під дією тиску, не завдаючи дискомфорту. Зазвичай виробляються з поліурітану, мають гладку, брудо-відштовхуючу поверхню і пористу структуру, в яку "набирають як губка" вологу, сірку, пил та при багаторазовому використанні можуть спричинити запалення вушей. Через пористу структуру можуть закривати загальний шум всього до 20-25 дБ.
    Силіконові універсальні беруші можуть використовуватись багаторазово, поки матеріал не почне втрачати свої властивості. В залежності від плотності силікону та форми такі беруші можуть заглушати шум до 30-35 дБ.
  • Індивідуальні на замовлення
    Виготовляються за зліпком з вушок. Можуть виготовлятися в ручну, а можна виготовляти на 3D-принтері. Беруші на замовлення бувають абсолютно різними. Необхідно враховувати різні потреби користувача. За формою розрізняють: канальні беруші, напівканальні беруші, беруші на повну раковину. За кольором можуть бути прозорі, тілесні, прозорі кольорові, матові кольорові, нетонучі кольорові.
    Для дітей індивідуальні беруші виготовляються з м'якшого силікону, який називається біопор 40, а для дорослих - більш надійного біопору 70.
    УВАГА! При замовленні індивідуальних беруш слід приїхати до нашого центру для зняття зліпків з вух, або надати нам зліпки з вушей (можна поштою), знятих не більше 2 років (дорослий) або 6 місяців (дитина).
    Завдаток за виготовлення індивідуальних берушей - 80% від вартості, в разі відмови від придбання після виготовлення не повертається!