" "
МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Моб.тел: 098 404 7227
Сутність кохлеарної імплантації
Система кохлеарної імплантаціїї відтворює слух за допомогою електричної стимуляції завитки у випадках, коли волоскові клітини внутрішнього вуха сильно пошкоджені, або вони втратили свою функцію і не можуть перетворити звукові коливання в електричні сигнали, що сприймаються мозком.
Кохлеарні імпланти дають можливість сприймати високочастотні звуки, які люди з великою втратою слуху не можуть чути, навіть за допомогою потужних слухових апаратів.
Кохлеарні імпланти складаються з двох частин. Внутрішня частина вживлюється у внутрішнє вухо під час операції. Після операції вона знаходиться під шкірою голови і її не видно. Зовнішня частина надягається на вухо і знімається під час сну або купання, як звичайний слуховий аппарат.
Кохлеарні імпланти призначені для довічного використання.
Як працює система кохлеарної імплантації?
Кохлеарні імпланти - це по суті різновид слухового апарата. Однак вони не просто підсилюють звук. Вони замінюють волоскові клітини внутрішнього вуха і передають звукову і мовну інформацію за допомогою слабких електричних розрядів прямо до слухового нерва.
Етапи кохлеарної імплантації
Кохлеарна імплантація - це не тільки хірургічна операція, а ціла система заходів, яка включає наступні етапи:
Діагностика слуху
Професійний лікар-сурдолог проводить аудіометричне обстеження, визначає рівень втрати слуху. А також проводиться комплексне діагностичне обстеження, що включає набір обов'язкових досліджень для всіх кандидатів.
Відбір кандидатів на імплантацію
На цьому етапі колегія лікарів та спеціалістів проводять оцінку того, чи потрібно і на яке вушко встановлювати колеарний імплант, визначить наявність додаткових чинників, які необхідно буде враховувати у майбутньому.
Підготовчий період
Клінічна команда інформує кандидата і його сім'ю про деталі всіх етапів кохлеарної імплантації.
Операція з імплантації
При кохлеарній імплантації проводиться хірургічна операція, в процесі якої у внутрішнє вухо пацієнта вводяться електроди, що забезпечують сприйняття звуків завдяки електричній стимуляції слухового нерва.
Післяопераційний період чи активація
Активація та перше налаштування системи кохлеарної імплантації здійснюється через місяць після операції.
Реабілітація
Розробляється план реабілітації з врахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. При необхідності долучаються вчитель-дефектолог (сурдопедагог), логопед, психолог, за необхідності інші спеціалісти. Проводяться доналаштування системи кохлеарної імплантації.

Запишіться на безкоштовну консультацію

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних