МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Сутність кохлеарної імплантації
Система кохлеарної імплантаціїї відтворює слух за допомогою електричної стимуляції завитки у випадках, коли волоскові клітини внутрішнього вуха сильно пошкоджені, або вони втратили свою функцію і не можуть перетворити звукові коливання в електричні сигнали, що сприймаються мозком.
Кохлеарні імпланти дають можливість сприймати високочастотні звуки, які люди з великою втратою слуху не можуть чути, навіть за допомогою потужних слухових апаратів.
Кохлеарні імпланти складаються з двох частин. Внутрішня частина вживлюється у внутрішнє вухо під час операції. Після операції вона знаходиться під шкірою голови і її не видно. Зовнішня частина надягається на вухо і знімається під час сну або купання, як звичайний слуховий аппарат.
Кохлеарні імпланти призначені для довічного використання.
Як працює система кохлеарної імплантації?
Кохлеарні імпланти - це по суті різновид слухового апарата. Однак вони не просто підсилюють звук. Вони замінюють волоскові клітини внутрішнього вуха і передають звукову і мовну інформацію за допомогою слабких електричних розрядів прямо до слухового нерва.
Етапи кохлеарної імплантації
Кохлеарна імплантація - це не тільки хірургічна операція, а ціла система заходів, яка включає наступні етапи:
1
Діагностика слуху
Професійний лікар-сурдолог проводить аудіометричне обстеження, визначає рівень втрати слуху. А також проводиться комплексне діагностичне обстеження, що включає набір обов'язкових досліджень для всіх кандидатів.
2
Відбір кандидатів на імплантацію
На цьому етапі колегія лікарів та спеціалістів проводять оцінку того, чи потрібно і на яке вушко встановлювати колеарний імплант, визначить наявність додаткових чинників, які необхідно буде враховувати у майбутньому.
3
Підготовчий період
Клінічна команда інформує кандидата і його сім'ю про деталі всіх етапів кохлеарної імплантації.
4
Операція з імплантації
При кохлеарній імплантації проводиться хірургічна операція, в процесі якої у внутрішнє вухо пацієнта вводяться електроди, що забезпечують сприйняття звуків завдяки електричній стимуляції слухового нерва.
5
Післяопераційний період чи активація
Активація та перше налаштування системи кохлеарної імплантації здійснюється через місяць після операції.
6
Реабілітація
Розробляється план реабілітації з врахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. При необхідності долучаються вчитель-дефектолог (сурдопедагог), логопед, психолог, за необхідності інші спеціалісти. Проводяться доналаштування системи кохлеарної імплантації.

Запишіться на безкоштовну консультацію

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних