МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
кохлеарна імплантація

СИСТЕМИ ВІДНОВЛЕННЯ СЛУХУ

Вибір правильної імплантуючиї системи для пацієнта є вкрай важливим для забезпечення якості слуху в майбутньому. Питання відносно визначення відповідного слухового імпланта часом викликає труднощі навіть у спеціалістів, тому далі дамо змогу ознайомитись із сучасними системами відновлення слуху, що пропонуються різними компаніями.

СИСТЕМИ КОХЛЕАРНИХ ІМПЛАНТІВ

Пристрої, які допоможуть Вам створити чудо!
Системи імплантації Cochlear є перевіреним і надійним рішенням в сфері імплантації. Компанія Cochlear є піонером технологій слухових імплантатів і до тепер зберігає лідерство в цій галузі.
Кохлеарні імпланти Cochlear™ Nucleus® - це перевірене, ефективне і довгострокове рішення для людей з втратою слуху від середнього ступеня до повної глухоти. Система Nucleus® передає звук способом, що відтворює природний слух. Вона призначена для відновлення здатності чути та повернення слухового сприйняття.
Імплант ставиться на багато років, тому важливо обирати систему кохлеарної імплантації враховуючи всі чинники одразу з ретельним розрахунком на майбутнє. Компанія MED-EL є світовим лідером в області інноваційних рішень для втрати слуху. Імплантати MED-EL створені для безперервного користування з довготривалою надійністю розрахованою на роки служби. У MED-EL максимально спрощене оновлення до новітнього аудіопроцесора, що дозволить вам без перешкод користуватися новітніми технологіями.
Встановлення кохлеарного імплантату - важливе рішення, яке може змінити життя
і подарувати безмежний світ різноманіття звуків та спілкування.
Запишіться на безкоштовну консультацію
Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних