МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Настав час для Tempus

Слухові апарати на платформі Tempus - це прорив в обробці звуку та нові технологічні можливості прослуховування. Звук стає більш натуральним, комфортним та чітким, а задоволення від використання слухових апаратів зростає.
Слухові апарати на платформі Tempus відрізняються потужністю і натуральним звучанням, розпізнаванням місця локалізації сигналів і зосереджені на виділенні мовних звуків. Завдяки чистій обробці звуку, слухові аппарати на платформі Tempus виділяють мову з шуму і підтримують точність сигналу для всіх необхідних звуків навколо, щоб спілкуючись Ви не пропустили нічого важливого.
Платформа Tempus – прорив у технологіях обробки звукових сигналів.
При розробці платформи Tempus створено системний підхід під назвою SoundCore, який складається з чотирьох компонентів: SoundNаv, Sound Conductor, SpatialAwarness, SpeachPro. Ці функції працюють як єдина система, що аналізує умови прослуховування і покращує розуміння мови у будь-якому звуковому середовищі. З SoundCore платформа Tempus є найкращою з існуючих розробок для слухових апартів.

Характерні ознаки

які допомагають людям вийти за межі слів
Sound Nav визначає навколишнє середовище
SoundNаv – це досконала система, яка автоматично перемикає програми, аналізуючи навколишнє звукове середовище з частотою 689 разів на секунду. Перемикання програм – непомітне для користувача, а спілкування – комфортне у будь-якій ситуації.
Sound Conductor
створює ідеальний баланс
Sound Conductor автоматично налаштовується під розмови в 7 типових ситуаціях. Забезпечує комфортне врівноваження звуку в тихому та шумному оточені, що допомагає насолоджуватись його природньою якістю без спотворення.
Speech Pro покращує просторове сприйняття мови
Спираючись на технології SpeechZone, SpeechPro виконує інтелектуальне керування системою формування здатності локалізувати мову в шумному оточенні. Іншими словами – це Слух у 3D проекції.
Spatial Awarness або
Ефект вушної раковини
SpatialAwarness є аналогом функції Ефект вушної раковини при бінауральному налаштуванні cлухових апаратів 700 рівня і вище. Ефект вушної раковини
доступний для слухових
апаратів 500 і 600 рівня
і для всіх при монаураль-
ному налаштуванні.
Обирай технологічний рівень відповідно до своїх потреб!

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Візьміть у пробне користування слухові апарати Flex:trial та оцініть функціональні особливості моделей на платформі Tempus. Апарати Flex:trial збиратимуть данні про різні типи акустичного оточення, в яких Ви проводите час. Це допоможе нам обрати той технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Серії завушних слухових апаратів на платформі Tempus

Мініатюрні завушні слухові апарати з виносним ресивером у вухо
Потужні
завушні слухові апарати
Ультрапотужні
завушні слухові апарати

Серії внутрішньовушних слухових апаратів на платформі Tempus

Внутрішньовушні слухові апарати
Внутрішньоканальні слухові апарати