МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Кому?
Кому показана установка кохлеарного імпланта?
Кохлеарна імплантація проводиться при вродженій та набутій втраті слуху внаслідок генетичних і аутоімунних захворювань, травм, пухлин, інфекцій, гучного шуму, прийому лікарських препаратів.
Існує кілька груп пацієнтів, яким може бути показана кохлеарна імплантація:
  • 1
    Діти з вродженою втратою слуху
    Імплантація проводиться в 12 місяців
  • 2
    Діти до 4 років
    Діти до 4 років, які втратили слух після народження і до того, як почали говорити. Необхідна імплантація до 5-6 років
  • 3
    Діти старше 4 років
    Діти старше 4 років, які втратили слух після народження, але не пройшли спеціальну реабілітацію. Вікові межі - 7-8 років
Перед кохлеарної імплантацією ретельно оцінюється вік, ментальне і фізичне стан пацієнта, результати аудіологічного дослідження, причини глухоти і її тривалість, придатність до аудіологічної реабілітації і безліч інших чинників.

Чим раніше проведена кохлеарна імплантація, тим вона більш ефективна. Найбільш підходящим часом для операції при вродженій втрати слуху є період у віці 12-14 місяців. Однак при повній відсутності слуху з народження хірургічне втручання виконується, починаючи з 6 місячного віку, причому дуже важливо до року встановити імплант на обидва вуха. Кохлеарную імплантацію зазвичай рекомендується проводити до 4-6 років. Діти старше цього віку, навіть якщо почнуть чути, вже навряд чи зможуть навчитися говорити. Втім, бувають винятки: в разі правильної слухової реабілітації при втраті слуху у віці 3-4 років термін проведення операції може відсунутися до 9-12 років.
Чи існують протипоказання для проведення операції?
Як правило, для установки імпланту немає протипоказань. Але існує ряд факторів, при яких проведення операції - нерекомендовані. Серед них: необоротне ушкодження слухового нерва, втрата слуху внаслідок менінгіту, а також деякі види травм і пухлин, вроджені деформацій.
Необхідно також підкреслити, що в разі відставання в розумовому розвитку проведення кохлеарної імплантації також може бути недоцільним рішенням, в зв'язку з тим, що після операції можуть виникнути проблеми з реабілітацією.

Запишіться на безкоштовну консультацію

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних