МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Картка VIP-клієнта
Станьте нашим VIP-клієнтом і користуйтеся додатковими знижками і кращими умовами обслуговування в медичному центрі "Фабрика слуху"

Як отримати картку VIP-клієнта?

Купівлі на 75 000 грн
VIP-карту можна буде оформити при одноразовій купівлі будь-яких товарів і послуг у медичному центрі "Фабрика слуху" на 75 000 грн.
Анкета і VIP-картка
Заповніть реєстраційну анкету та отримаєте заповітну VIP-карту! Тепер Ви наш VIP-клієнт і маєте право на додаткові знижки і особливі переваги в обслуговуванні

Особливі переваги для наших VIP-клієнтів:

  • Знижка 10% на всі товари і послуги
  • Тимчасова заміна вашого власного слухового апарату на час ремонту
Правила участі в програмі лояльності ВІП-клієнтом
1. VIP-карта є власністю ТОВ «ФАБРИКА СЛУХУ» і діє на постійній основі.
2. VIP-карта є посвідченням того, що клієнт є учасником програми лояльності.
3. VIP-карта дає учаснику програми право на користування спеціальними пропозиціями і бонусами в мережі наших київських центрах слуху.
4. ТОВ «ФАБРИКА СЛУХУ» має право змінювати Правила участі в програмі лояльності в будь-який час без попереднього повідомлення учасників.
5. Стати Учасником програми лояльності та отримати VIP-карту можна при одноразовій купівлі будь-яких товарів і послуг у ТОВ "Фабрика слуху" на 75 000 грн. і заповнені Реєстраційної анкети.
6. На Учасника будуть поширюватися чинні Правила участі з усіма періодично внесеними до них змінами з моменту отримання VIP-карти.
7. Учасник має право припинити свою участь в програмі лояльності в будь-який час, при цьому бонуси і спеціальні пропозиції анулюються.
8. Для припинення участі в програмі лояльності потрібно надіслати письмове повідомлення про припинення участі в адресу ТОВ «ФАБРИКА СЛУХУ».
9. Про дострокове припинення дії карти Менеджер повідомляє Учасника за 10 календарних днів до закінчення дії VIP-карти відповідно до діючих на даний момент Правилами участі.
10. ТОВ «ФАБРИКА СЛУХУ» має право припинити участь в програмі лояльності будь-якого учасника без повідомлення шляхом блокування Картки у випадках, якщо Учасник грубо порушив чинні Правила участі.
11. У разі припинення участі VIP-карта вважається недійсною і по можливості виключається.
12. У разі втрати і необхідності відновлення VIP-карти Клієнт повинен повідомити про втрату VIP-карти і надати дані для заповнення анкети.
13. Повідомити про втрату VIP-карти можна:
а) звернувшись до головного офісу «ФАБРИКА СЛУХУ» за адресою: Київ, вул. Зоологічна 3, корпус 3;
б) за телефоном: +38 098 404 7227 (вартість дзвінків за тарифами оператора).