МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Умовно-рефлекторна аудіометрія (VRA)

Вартість обстеження - 500 грн.
Умовно-рефлекторна аудіометрія (VRA) призначається для дітей у віці від 6 місяців до 2 - 3 років. Тривалість обстеження - від 20 до 35 хв.
  • Аудіолог може використовувати VRA для вимірювання чутливості слуху Вашої дитини. Пороги слуху зазвичай накладаються на графік, який називається аудіограмою. Аудіограма показує звукові пороги на різних частотах. Дані аудіограми можуть допомогти аудіологу визначити як ступінь, так і тип втрати слуху у вашої дитини.
  • Стандартні слухові тести з використанням навушників та кнопки зворотного зв'язку неможливі для застосування у маленьких дітей. Тому дослідження проводиться у вільному звуковому полі.
  • VRA - тип чистого слухового тесту. Полягає в одночасній подачі звукового і зорового сигналу і таким чином виникненю умовно-рефлекторної реакції після чого реєструється реакція на звук без подачі зорового сигналу.
  • Даний вид діагностики вимагає спеціалізованих пристроїв та звукозаглушеного приміщення. Це, як правило, виконує аудіолог у спеціаплізованій клініці вуха, носа та горла (ЛОР).
  • VRA використовує стандартний аудіометр, модифіковані навушники або динаміки звукового поля. Візуальні підсилювачі, такі як відео анімації або освітлені іграшки, розміщені під кутом 90 градусів на кожній стороні від Вашої дитини, щоб "навчити" її дивитись у напрямку звуку.
  • Під час аудіометрії дитина сидить вертикально на колінах батьків або опікунів, а аудіолог використовує VRA, щоб виміряти пороги слуху у дитини на декількох частотах.

Візуальна аудіометрія підсилення (VRA)

Записатись на діагностику
Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних