МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

КСВП
(Реєстрація коротколатентних слухових викликаних потенціалів)

Вартість обстеження - 1400 грн.
(у вартість включено 4 індивідуальні електроди вартістю 400 грн )
Реєстрація коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП) - метод об'єктивної аудіометрії, метод топічної діагностики слуху, який дає можливість виявлення місця ураження слухової системи у дітей та дорослих. Метод КСВП є єдиним надійним об'єктивним методом оцінки зниження слуху у новонароджених, немовлят та дітей раннього віку. КСВП є результатом електрофізіологічної активності внутрішніх волоскових клітин завитки внутрішнього вуха, слухового нерва і стовбура головного мозку у відповідь на звуковий стимул. Він призначений для дорослих та дітей з народження.
В нашому центрі діагностика слуху методом КСВП проводиться:
Професійно
Успішність проведення забезпечується нашими досвідченими фахівцями, які мають відповідні знання, багаторічні навички та глибоке розуміння для інтерпретації отриманих результатів.
Високоякісно
Залогом проведення високоякісного вимірювання методом КСВП в нашому центрі є використання високоточної спеціальної апаратури. Приміщення має низький рівень шуму.
Безпечно
Для проведення КСВП в нашому центрі використовуються стерильні індивідуальні електроди, які кріпляться на пацієнта з використанням медичного гіпоалергенного гелю
Безболісно
Сам метод обстеження КСВП є абсолютно безболісним і нешкідливим для пацієнта. Наш центр є клієнто-орієнтовним і ми спеціально виділяємо більше часу на кожного клієнта.
Коротколатентні слухові викликані потенціали (КСВП) мають дуже високу діагностичну цінність. Реєструються данні з поверхні шкіри.
Ця процедура абсолютно безболісна та нешкідлива для пацієнта.

Як правильно підготуватись до КСВП?
  • Запишіться на обстеження на час, який співпадатиме з часом денного сну дитини. Це дозволить не порушувати режиму сну, який батьки так довго вибудовували.
  • У ніч перед перевіркою слуху, покладіть спати дитину на три години пізніше, ніж зазвичай.
  • У день проведення КСВП ранок малюка повинен розпочатися на три години раніше від звичайного часу пробудження.
  • Після того, як дитина прокинулася, треба багато гуляти на свіжому повітрі з максимальною фізичною активністю. Як кажуть батьки — "вимотати", щоб заснув.
  • Візьміть із собою: простирадло, ковдру, подушку, улюблену м'яку іграшку і все те, що створить затишок і спокій малюкові в незнайомій обстановці.
  • Дорогою до нашого центру, після насиченого та активного дня, дитина може заснути. Цього не можна допустити! Інакше малюк не засне та обстеження не можна буде провести. Візьміть із собою близьких, які розважатимуть дитину в дорозі та не дадуть заснути.
  • Сита дитина — щаслива дитина. Нагодуйте малюка перед зустріччю з сурдологом, або візьміть все необхідне, щоб дитина поїла у нас.
Детальний опис методу КСВП
Коротколатентні слухові викликані потенціали (КСВП) набули найширшого застосування в клінічній практиці. КСВП є результатом електрофізіологічної активності внутрішніх волоскових клітин равлика внутрішнього вуха, слухового нерва і стовбура головного мозку у відповідь на звуковий стимул. Тривалість (латентність) КСВП найкоротша з усіх СВП – в межах від 10 мілісекунд у дорослих до 20-30 мілісекунд у новонароджених.
Діагностична цінність КСВП полягає в тому, що їх генератори (джерела) дуже добре вивчені і визначені. КСВП практично не залежать від стану обстежуваного і реєструються однаково успішно при стані і під час сну. Вони не залежать від уваги обстежуваного, мають дуже високу повторюваність і відтворюваність. Нормативні дані латентності хвиль добре визначені у всіх вікових групах – починаючи з новонароджених. Важливо також, що час обстеження КСВП недовгий - в межах однієї години, що цілком укладається в один прийом лікаря.
КСВП добре реєструють у відповідь на дію коротких звукових подразників – коротких тональних посилок і широкосмугових клацань.
Однією зі складностей реєстрації КСВП є дуже мала амплітуда – найбільша їх хвиля має амплітуду всього 0,1 – 0,5 мкв (мікровольт), тобто менше половини мільйонної частки вольта.

Записатись на діагностику методом КСВП

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних