МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Завушні слухові апарати Ретона

Прості слухові апарати з цифровіою обробкою звуку, які мають предустановлені налаштування і не потребують програмування
Слухові апарати компанії Retone - це універсальне рішення, якщо Ви шукає дешеві слухові апарати і не можете звернутися до спеціаліста зі слухопротезування. Слухові апарати Retone мають цифрову обробку звуку, яка їх якісно вирізняє серед дешевих слухових апаратів і підсилювачів звуку. Пропоновані слухові апарати мають тримерне налаштування, що дає можливість користувачеві власноруч обирати серед підібраних предналаштуваннь низьких частот і загального підсилення. Крім того, слухові апарати вже укомплектовані всіма необхідними комплектуючими для їх використання: викрутка-перемикач, трубочка-звуковод з перехідником і декілька розмірів вкладок для вушей. Вам залишиться тільки придбати батарейки до них.
Огляд та підготовка до використання
Огляд комплектації слухових апаратів Retona на прикладі Bright 401P
Налаштування Bright 401 P
1. Колісчатко гучності.
Має чотири рівня гучності від 1 до 4. Прокручуючи від меншого числа до більшого можна збільшувати гучність і прокручуючи навпаки- зменшувати.
2. Тример для налаштування низьких частот.
Для того, щоб збільшити рівень підсилення на низьких частотах необхідно повернути стрілочку за годинниковою стрілкою за допомогою спеціальної викрутки, що є в наборі.
3. Тример для налаштування загального підсилення.
Для того, щоб збільшити рівень підсилення на всьому діапазоні необхідно повернути стрілочку за годинниковою стрілкою за допомогою спеціальної викрутки, що є в наборі.
4. Кнопка перемикання програм.
Ця модель апаратів має три програми. Основну, програму з меншим підсиленням та програму «котушка», що означає при включенні цього режиму можна спілкуватися по стаціонарному телефону, але не по мобільному!!!! Адже в мобільних телефонах немає котушки й тому апарат й мобільний не підключаться один до одного . Для переключення програм необхідно затиснути кнопку на 2 с, після цього почуєте короткий звук, що сигналізує про переключення програми. При включенні апарату, по замовчування завжди вмикається основна програма.
5. Батарейний відсік.
При відкритті вимикає апарат.

Запис на консультацію:

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних