МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Дитячі слухові апарати Phonak Sky™ Marvel
Створені для дітей різного віку. Поєднують в собі найсучашніші технологічні інновації і довершеність дизайну для соціального, емоційного та когнітивного розвитку дитини.
Діти пізнають світ через відносини. Якість і стабільність цих відносин закладають основу для широкого діапазону результатів розвитку, включаючи впевненість в собі, відчуття благополуччя, мотивацію до навчання й успішності в школі та у подальшому житті.
Дослідження показують, що двостороння взаємодія і регулярні бесіди мають вирішальне значення для створення важливих зв'язків. Слуховий апарат Phonak Sky™ Marvel виступає в якості вчителя, дозволяючи дітям брати участь в бесідах і будувати близькі, теплі відносини, які призводять до кращих результатів у розвитку.
Діти із втратою слуху, у порівнянні з дітьми, які нормально чують, чують значно менше звуків ще до народження та щодня після народження. Близькі стосунки важливі для соціального, емоційного та пізнавального розвитку дітей. Sky Marvel дозволяє дітям будувати міцні зв'язки, пропонуючи чистий насичений звук та доступ до більшої кількості слів та розмов щодня.

Sky Marvel - це запорука розвитку дітей!

Слухові апарати Sky Marvel створені для дітей різного віку. Поєднують в собі найсучашніші технологічні інновації і довершеність дизайну для соціального, емоційного та когнітивного розвитку дитини.
 • Чистий, насичений звук
  Діти з вадами слуху потребують слухові апарати, які можуть адаптуватись та забезпечити корекцію слуху, чіткість сприйняття мови та зрозумілість оточення у різних ситуаціях.
 • Підключення до смартфонів і не тільки
  Smart-пристрої активно використовуються маленькими дітьми вдома та в школі. Використання пристрою Roger допоможе отримувати легший доступ до більшої кількості слів та розмов.
 • Можливість підзарядки
  Дітям потрібні слухові апарати, які можна носити і використовувати весь день з врахуванням максимального використання з різними пристроями і допоміжними засобами.
 • Дизайн адаптований до дитячих потреб
  Дитячі слухові апарати повинні бути зручними, надійними і безпечними для носіння, щоб діти могли повноцінно брати участь у будь-яких заходах незалежно від обставин.
Колір звуку
Слухові апарати Sky Marvel доступні в різних кольорах - від веселих і яскравих до стриманих відтінків тілесних тонів. Діти можуть вибирати кольори, які справді відповідають їх індивідуальності, надаючи їм упевненість в собі і задоволення від носіння слухових апаратів.
Насичений
червоний
Пісочний
Карибський пірат
Шампанське
Рожева чарівність
Блакитний океан
Електричний зелений
Альпійський білий
Магічний
фіолетовий
Слухові апарати Sky Marvel вирізняються унікальною комбінацією перших у світі технологічних інновацій з особливими характеристиками, які відповідають саме дитячим потребам.
 • Чистий, насичений звук
  AutoSense Sky OS - перша в світі операційна система, розроблена спеціально для дітей та забезпечує оптимальний досвід прослуховування в таких ситуаціях, як галасливі навчальні класи та ігрові майданчики на відкритому повітрі.
 • Підключається до пристроїв з Bluetooth®
  Sky Marvel підключається безпосередньо до смартфонів, мікрофонів Roger та інших пристроїв із підтримкою Bluetooth®, дозволяючи дітям легко насолоджуватися мовою, музикою, телевізором.
 • Перезаряджаються
  Слухові апарати є перезаряджаємими пристроями. Вони містять акумулятори, які здатні забезпечувати їх безперервне використання протягом цілого дня. Вони працюватимуть навіть при 10-годинному використанні Роджера або потокової передачи медіа.
 • Дизайн розроблено для дітей
  Захист від небажаного відкриття дітьми забезпечує герметична кришка батарейного відсіку, щоб убезпечити від проковтування маленьких частин слухових апаратів, елементів живлення.

Серії завушних слухових апаратів Sky Marvel

Слухові апарати Phonak, які спеціально розроблені та створені для дітей і підлітків.
від 26 000 грн

Sky Marvel M

Тип батарейки: 312
Компенсує від легкої до середньої втрати слуху
Більш компактний та ергономічний корпус


від 29 000 грн

Sky Marvel P R

Літій-іонний акумулятор
Працює протягом всього дня, навіть з підключенням Roger до 10 годин, а заряджається всього за 3 години
Компенсує від легкої до тяжкої втрати слуху
Ергономічний корпус
від 26 000 грн

Sky Marvel SP

Тип батарейки: 13
Компенсує від середньої до глибокої втрати слуху
Суперпотужний слуховий апарат


Пробне носіння слухових апаратів перед купівлею
Це нормально, що у Вас багато питань, при покупці апаратів. Ось чому у нас є Trial. Це дозволяє Вам протестувати дитячі слухові апарати в реальних життєвих ситуаціях. Тому Ви можете бути впевнені, що ті апарати, які Ви виберете, будуть приносити вашій дитині користь.