МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слуховий апарат Unitron серії Moxi V-R

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне користування перед купівлею
Літій-іонний акумулятор
Класс захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення (з 1 рівня) і
Тактильне керування (з 3 рівня)
Система штучного інтелекту Integra OS автоматично визначає 8 різних середовищ прослуховування
Flex:Upgrade - пробне користування перед купівлею

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Відео-огляд моделей слухових апаратів Moxi на платформі Vivante

Довіртеся слуховим апаратам Moxi V-R на сучаснішій платформі Vivante™ та живіть повноцінним життям в гармонії зі світом звуків.
Завдяки сучасним технологіям платформи Vivante слухові апарати Moxi V-R дозволяють отримувати повну звукову картину і чути всі деталі розмови, незалежно від її джерела та рівня навколишнього шуму. Адже апарати Moxi V-R оснащені новим чіпом Sonova PRISM™ з удвічі більшим об'ємом пам'яті та спеціально розробленим штучним інтелектом, що забезпечує інтелектуальне керування звуком у реальному часі. Завдяки цьому Moxi V-R поєднують в собі потужну бінауральну комунікацію та автоматичну оптимізацію звуку для кращої передачі мовного сигналу, незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі.
Слухові апарати Moxi V-R отримали світове визнання і були відмічені міжнародною нагородою REDdot 2023 за поєднання стриманого стилю, ергономічного дизайну і високотехнологічної функціональності з вбудованим штучним інтелектом.
Нове 8-ме середовище прослуховування – Розмова в умовах гучного шуму з функцією HyperFocus покращує сприйняття тихого мовного сигналу навіть в умовах гучного середовища та забезпечує миттєве пригнічення раптових імпульсних шумів.
Пориньте у вирій дорожніх розмов і жартів з функцією Розпізнавання розмови на 360° в програмі керування автомобілем, яку можна включити вручну і забезпечити автоматичне фокусування апаратів на розмові в авто, незалежно від розміщення пасажирів.
Тактильне управління (з 3 рівня) і бездротове підключення через Bluetooth® дозволяє транслювання і керування мультимедіа та дзвінками, дає доступ до віртуального помічника, має легке перемикання між двома активними бездротовими пристроями.
Кожен слуховий апарат Moxi V-R працює на вбудованому акумуляторі близько 24 години. Зарядний пристрій має комфортний дизайн і функцію зручної магнітної фіксації. Він повністю заряджає апарати всього за 3 години, а кожні 30 хвилин підзарядки – 6 годин додаткового заряду.
Коли слухові апарати стають невід'ємною частиною повсякденного життя, їх використання має бути зручним і простим. Слухові апарати Moxi Vivante розроблені за філософією, яка фокусується на комфорті, естетичності і зручності використання.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Перш ніж купувати слуховий апарат, візьміть апарат FLEX:Trial в тимчасове користування та влаштуйте тест-драйв у реальних умовах.

Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.

+ миттєве оцінювання вражень про роботу апаратів,
+ дистанційне підналаштування,
+ відео та нагадування для вчасного догляду за апаратами і швидкої адаптації,
+ непомітна зміна програм, регулювання гучності та балансу звучання апаратів (з 3 рівня).
Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.

Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі