МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Слуховий апарат Unitron серії Moxi V-RS

Дистанційне підналаштування
Flex:trial - пробне користування перед купівлею
Літій-іонний акумулятор
Класс захисту IP68 (6 - захист від пилу, 8 - захист від вологи)
Bluetooth-підключення і Тактильне керування
Система штучного інтелекту Integra OS автоматично визначає 8 різних середовищ прослуховування
Flex:Upgrade - пробне користування перед купівлею

Оберіть технологічний рівень, який підійде саме Вам!

Відео-огляд моделей слухових апаратів Moxi
на платформі Vivante

Гармонійне поєднання вишуканого дизайну та іноваційних технологій обробки і відтворення звуку – це все про найтонші перезаряджувані завушні слухові апарати Moxi V-RS на платформі Vivante. Слухові апарати Moxi V-RS на платформі Vivante мають унікальний для слухових апаратів зовнішній вигляд. Тонкі, збалансовані пропорції та закруглені кути додають апаратам елегантності. Кожен апарат розроблено індивідуально для лівого та правого вух і розташовано під кутом 7 градусів для комфортного використання протягом усього дня. Ці найтонші перезаряджувані завушні слухові апарати мають модель корпусу RIC з виносним ресивером у вухи та працюють на літій-іонному акамуляторі. Зарядний пристрій до Vivante Moxi-RS виконаний також у стильному і комфортному дизайні зі зручною функцією магнітної фіксації. Повністю заряджає апарати всього за 3 години, а кожні 30 хв. підзарядки дають ще 6 годин додаткового заряду.
Слухові апарати Moxi V-RS дозволяють отримувати повну звукову картину і чути всі деталі розмови, незалежно від її джерела та рівня навколишнього шуму. Адже вони оснащені новим чіпом Sonova PRISM™ з удвічі більшим об'ємом пам'яті та спеціально розробленим штучним інтелектом, що забезпечує інтелектуальне керування звуком у реальному часі. Завдяки використанню нової функції HyperFocus Ви чутимете всі деталі розмови, незалежно від рівня навколишнього шуму. Насолоджуйтесь спілкуванням в автомобілі під час подорожі, незалежно від розташування пасажирів з програмою динамічної розмови та функцією AutoFocus 360.
Можливість Bluetooth-під'єднання до різних пристроїв Apple і Android та Тактильне керування дозволяє використовувати слухові апарати не тільки для бездротових розмов, а й для голосового управління персональним помічником та використання різних додатків у смартфоні тощо. Встановивши спеціальний додаток Remote Plus на свій смартфон, Ви отримаєте цілий ряд переваг: швидка і легка адаптація, полегшене користування зі смартфону, відео-підказки по догляду та управлінню слуховими апаратами, оцінювання роботи апаратів в різних акустичних ситуаціях та ведення статистики перебування в них для більш ефективного підналаштування вашим спеціалістом у центрі слуху або дистанційно.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:

Пробне використання

Перш ніж купувати слуховий апарат, візьміть апарат FLEX:Trial в тимчасове користування та влаштуйте тест-драйв у реальних умовах.

Покращу функціональність

Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.

+ миттєве оцінювання вражень про роботу апаратів,
+ дистанційне підналаштування,
+ відео та нагадування для вчасного догляду за апаратами і швидкої адаптації,
+ непомітна зміна програм, регулювання гучності та балансу звучання апаратів (з 3 рівня).
Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.

Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 9:00 до 18:00 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Додаткові комплектуючі