МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp

Внутрішньоканальні cлухові апарати
Insera B-10 NW CIC M / P / SP на платформі Blu

4 варианти підсилення: від стандартного до ультрапотужного
Flex:Upgrade - підвищення технологічного рівня
Тип батарейки 10
Ультрашвидка інтелектуальна система обробки сигналів Integra OS
Індукційний зв'язок

Оберіть технологічний рівень, що підходить саме Вам!

Усі рівні слухових апаратів Insera B-10 W CIC виготовляються індивідуально за зліпком вуха на вибір: у стандартному варіанті виготовлення корпусу чи з друком на 3D-принтері (без доплати).
Insera B-10 NW CIC - це сучасні внутрішньоканальні слухові апарати, які поєднують передові технології обробки звуку і маленький розмір.
Усі сучасні слухові апарати Insera B-10 NW CIC наділені удосконаленим штучним інтелектом для адаптації до унікальних потреб кожного користувача, а також автоматичної оптимізації звуку в різних умовах. Передова операційна система Integra OS, яка забезпечує всім апаратам на платформі Blu швидшу обробку сигналу, просту та точну персоналізацію, підлаштовуючись під навколишню акустичну ситуацію.
Адже слухові апарати Insera B-10 NW CIC оснащені новим чіпом Sonova PRISM™, який забезпечує інтелектуальне керування звуком у реальному часі з удвічі більшим об'ємом пам'яті. Це дозволяє слуховим апаратам Insera B-10 NW CIC поєднувати в собі потужну бінауральну комунікацію та автоматичну оптимізацію звуку для свободи прослуховування незалежно від змін у навколишньому акустичному середовищі.
А завдяки функції AutoFocus 360 (доступна в слухових апаратах Insera B9-10 NW CIC) з побудовою бінауральною мережі з чотирьох мікрофонів, дозволяє безпомилково визначити джерело звуку, динамічно змінюючи рівень підсилення у кожному вусі окремо задля збереження просторової орієнтації.

Особливості слухових апаратів Unitron

Зі слуховими апаратами Unitron Ви отримуєте нові можливості:
Функція FLEX:Upgrade дає можливість підвищити технологічний рівень свого слухового апарату, якщо Ваш спосіб життя зміниться та знадобляться нові додаткові функції.
Запишіться на прийом для підбору та налаштування:
Чому обрали вказаний слуховий апарат?
Ми зв'яжемося з Вами в будні дні з 8:30 до 16:30 для запису на зручний для Вас час.
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Ваші персональні дані будуть використовуватися виключно в цілях зв'язку з вами для пропозицій послуг і товарів, що реалізує ТОВ "Фабрика слуху"", і не буде передаватися третім особам.

Сумісні аксесуари для слухових апаратів Unitron

Використовувати додаткові аксесуари можливо тільки за умови встановлення та активації Телефонної котушки.

Додаткові комплектуючі