МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
Лікар 1 категорії. Дитячий, дорослий отоларинголог і сурдолог медичного центру "Фабрика слуху"
Бондар Олена Іванівна
Стаж:
понад 20 років
Рейтинг:
5 / 5

ДОСЯГНЕННЯ

 • Спеціалізація
  Проводить лікування гострих та хронічних запальних захворювань ЛОР-органів, аденоїдів, гайморитів, ларінгітів, отитів, фарингітів, синуситів, ринитів (нежить), тонзилітів, ларингофарингітів, ларинготрахеїтів, гіпертрофію мигдаликів. Професійно та безболісно виконує промивання сірчаних пробок, надає невідкладну допомогу в отоларингології, проводить діагностичні та лікувальні маніпуляції, ендоскопічні операції, септопластику.
 • Власні здобутки
  Найкращий ЛОР за версією doc.ua
 • Освіта
  У 2004 р. закінчила Луганський державний медичний університет, а вже в 2006 році - інтернатуру і в - ординатуру в Донецькому Націонльному медичному університеті ім. М.Горького. У 2011 році отримала спеціалізацію з дитячої отоларингології НМАПО ім. П.Л.Шупика м.Київ.
 • Наукова діяльність
  Регулярно бере участь у різних науково-практичних конференціях, симпозіумах і конгресах з питань та проблем отоларингології.
Відгуки
 • Терміново потрібен був ЛОР і ми з чоловіком звернулися до лікаря Бондар. Дякую за кваліфікований прийом. Лікарка провела огляд, все пояснила, призначила препарати. Тепер я знаю, кого рекомендуватиму друзям та родичам.
  Алла
  8 листопада 2018 року
  Відгук: з likarni.com (переклад)
 • Лікар Олена призначила грамотне лікування.
  Все комплексно розписала. Не просто виписала рецепт і все, а була зацікавлена у вирішенні проблеми. Пояснила все, не було нічого зайвого. Дуже уважна з пацієнтами, добра і спокійна.
  Алла
  5 березня 2017 року
  Відгук: з doc.ua (переклад)
 • Гарне враження, сучасний лікар. Я багато ЛОРів оббігав... І Елена виявилась одним із лікарів, якого рекомендував би й близьким, і друзям, і знайомим. Хороші методики, чесні поради, сучасні рекомендації. Лікарем повністю задоволений.
  Дмитро
  14 лютого 2016 року
  Відгук: з doc.ua (переклад)
 • Лікар дуже допомогла мені. Дбайливо розповіла про те, що треба робити, щоб не повторювалася проблема. Особливо хочу відмітити уважний підіхід до мене як до пацієнта.
  Дуже задоволений
  Олександр
  25 липня 2015 року
  Відгук: з doc.ua (переклад)

Запишіться на консультацію до отоларинголога
Бондар Олени Іванівни:

Вносячи свої дані Ви автоматично погоджуєтесь на обробку персональних даних