МЕНЮ
вул. Зоологічна 3, корп. 3
098 404 7227 (Viber / WhatsApp)

Графік роботи: Пн. - Пт. з 8:30 до 16:30
Ліцензія МОЗ України №2003 від 21.09.2021 року
Перетелефонуємо,
у зручний для Вас час!
Або зателефонуйте Ви нам:
+38 098 404 72 27 Viber / WhatsApp
слуховІ апарати UNITRON

Shine Rev +

Високо ефективні технології для моментів,
які цініше за все
Можливість чути – це не розкіш, а життєва потреба. Слухові апарати серії Shine Rev+ допомагають вести звичайне життя, наповнене спілкуванням без перешкод. Один простий візит до фахівця і Ви зможете повернутися до улюблених занять із новими можливостями.
Чудові враження від слухових апаратів серії Shine Rev+ – це доступна можливість чути, яка може сподобатися кожному. Спробуйте й Ви!

Високопродуктивні технології доступні для кожного:

Слухові апарати серії Shine Rev+ поєднують у собі стиль та зручність у використанні з потужністю та покращеною функціональністю:
Sound Conductor
Здійснює динамічне балансування адаптивних функцій, таких як виділення мови та пригнічення шуму. Завдяки цьому сприйняття мови стає чітким незалежно від середовища перебування.
AutoMic
Працює в тиші у всеспрямованому режимі, забезпечуючи користувачеві комфортне сприйняття та розбірливість мови. При виявленні шуму перемикається в режим адаптивної спрямованості, зменшуючи небажаний фоновий шум, зберігаючи сприйняття звуків попереду користувача.
Менеджер автоматичної адаптації
Дозволяє встановити період автоматичної адаптації для забезпечення послідовного переходу від комфортного рівня посилення до оптимального і плавного звикання до слухових апаратів.
Частотна компреcія
Забезпечує сприйняття раніше недоступної звукової інформації, стискаючи високочастотні звуки і переміщуючи в область, де ще є залишковий слух.
AntiShock 2
Миттєво пригнічує гучні, дратівливі імпульсні сигнали, не впливаючи на якість сприйняття мовного сигналу.
IP 68
Всі слухові апарати цієї моделі захищені від надмірної дії вологи та пилу.

Слухові апарати серії Shine Rev +

Завушні слухові апарати
Внутрішньовушні слухові апарати